Anna Przybylska chciała wziąć ślub z Jarosławem Bieniukiem. Siostra aktorki zdradziła, kiedy miała odbyć się ceremonia

Anna Przybylska

Anna Przybylska

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk nie zdążyli się pobrać. Siostra aktorki wyjawiła kiedy Ania planowała wyjść za mąż. Zabrakło jej czasu. 

Anna Przybylska była jedną z najbardziej lubianych i popularnych polskich aktorek. Osiem lat temu świat jej rodziny i fanów zawalił się. Gwiazda przegrała walkę z nowotworem trzustki. Po diagnozie natychmiast podjęła leczenie, jednak choroba okazała się zbyt agresywna. Pozostawiła w żałobie ukochanego Jarosława Bieniuka, z którym doczekała się trojga dzieci. Wspólnie wychowywali: Oliwię, Jasia i Szymona.

Pamięć o Ani cały czas jest żywa, a w ostatnim czasie mocno wracają związane z aktorką wspomnienia. Wszystko za sprawą filmu Ania. Produkcja będzie miała swoją kinową premierę na początku października, ale rodzina aktorki już wcześniej miała okazję zobaczyć gotowy obraz, który niezwykle ją wzruszył.

Teraz odnoszę takie wrażenie, że ona zaprosiła mnie na film, ja na ten film poszłam i go zobaczyłam, a ona za chwilę wróci, przyjedzie do nas. Tam jest cała Ania moja ukochana szalona Ania: uśmiechnięta, życzliwa dla ludzi i rodziny – powiedziała w Fakcie mama Ani, Krystyna Przybylska.

Anna Przybylska chciała wziąć ślub z Jarosławem Bieniukiem

Gdy Anna Przybylska pierwszy raz spotkała Jarosława Bieniuka była mężatką. W 2000 roku poślubiła tenisistę Dominika Zygrę, z którym rozwiodła się zaledwie po roku. Następnie związała się z piłkarzem, zakochani szybko zdecydowali się na pierwsze dziecko. Pod koniec 2002 roku na świat przyszła Oliwia, później do rodziny dołączył Szymon, a najmłodszy z trojga rodzeństwa jest Jaś.

Ania i Jarek nie zdecydowali się nigdy na ślub, a w wywiadach żartowali, że nie jest im to potrzebne, a dzieci spajają ich związek lepiej niż obrączki. W nowym wywiadzie Agnieszka Kubera wyznała, że aktorka myślała jednak o tym, żeby kiedyś zostać żoną Bieniuka.

Zawsze wiedziałam, że Jarek to ogromna miłość Ani. I czasami jak się zastanawialiśmy, dlaczego nie biorą ślubu. Ania mówiła: „Ja jednego męża już miałam, wiem, jak to smakuje, a my świetnie funkcjonujemy w wolnym związku”. Mówiła też, że może kiedyś, gdy już przestanie grać, to się pobiorą. Byli naprawdę świetną parą – zdradziła w wywiadzie dla Vivy! jej siostra.

Kolorowa prasa wiele razy zastanawiała się, czy zakochani nie wzięli ślubu w tajemnicy przed mediami. Okazuje się, że aktorka miała plan na ceremonię, ale zabrakło jej czasu. Ania zmarła 5 października 2014 roku.


Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk - dlaczego nie przyszedł na premierę książki biograficznej?

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk - dlaczego nie przyszedł na premierę książki biograficznej?

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska, prywatne zdjęcia

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska, prywatne zdjęcia

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

Komentarze

 • Henry pisze:

  To się robi żałosne. Przykre że zachorowała i zmarła, ale ile można walkowac, że chciałby to czy tamto. Ona nie żyje, a rodzina powinna mieć już spokój i żyć swoim życiem po co to filmy robić i rozdrapywać rany. Nie była aż tak wybitna aktorka żeby jakieś filmy robić i niej. Nie ona jedna zmarła i jakoś nie robią o nich reportaży. Dzieci duże, Jarek już sobie życie układa z inną kobieta. Ona żyje w nich

 • Gość pisze:

  Kurde dajcie jej spokój szkoda dzieci i partnera bo ich kochała

 • Bas pisze:

  Dajcie im spokój Ania przedwcześnie odeszła co czują dzieci że matki nie mają ….tragedia najmłodszy jej nawet nie pamięta tylko słyszy opowieści albo zdjęcia mamy widzi …..a Wy najmądrzejsi komentujecie co kto i jak co robi…RODZINKO ANI PRZYBYLSKIEJ TRZYMAJCIE SIE

 • Gość pisze:

  Ludzie przestancie ona nie zyje a wy o slubie po co to ona pewnie sie grobie przewraca

 • Gość Babcia pisze:

  Śliczna i przemiła dziewczyna, szkoda że musiała odejść. Była zwyczajnie dobrą i miłą osobą.

 • Gość pisze:

  Jakos on nie wzbudza we mnie sympatii.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×