Anna Popek wskoczyła w skąpe bikini. Osoba bliska prezydentowi reaguje. Tego nikt by się nie spodziewał

Anna Popek

Anna Popek

Anna Popek opublikowała zdjęcie w skąpym bikini. Fotografia spodobała się nie tylko internautom, ale osobie bliskiej prezydentowi, która nie pozostawiła tego bez reakcji.

Anna Popek od wielu lat jest związana z mediami. Pracę przed kamerami rozpoczęła w TVP Katowice, gdzie była prezenterką. Potem przeniosła się do TVP1, gdzie prowadziła poranny program Kawa czy herbata?. Od tego momentu stała się jedną z czołowych dziennikarek wspomnianej stacji. Regularnie pojawia się na wizji i zachwyca widzów swoim profesjonalizmem.

Popek zgromadziła wokół siebie mnóstwo fanów, z którymi stara się być w stałym kontakcie. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie odsłania niektóre momenty swojego życia prywatnego. Niedawno ogłosiła, że rezygnuje z niezdrowej żywności, a do swoich codziennych aktywności dodała sport:

No cóż, taki posiłek na jakiś czas będzie tylko wspomnieniem. Od dziś Post Daniela, przynajmniej na jakiś czas. Ponadto ćwiczenia, basen, spacery i modlitwa. Więc adio pizza i inne pokusy! Ale gra jest warta swojej stawki.

Jeden z tygodników ogłosił, że Anna Popek przeszła na dietę ze względu na nową miłość. Twierdził, że jej serce znów jest zajęte:

Podobno jej serce jest znów zajęte. Miłość zniesie każde cierpienie – podawało Na żywo.

Anna Popek w bikini. Pracownik prezydenta Andrzeja Dudy reaguje

Niedawno Anna Popek dodała nowy wpis na Instagramie, w którym zaprezentowała efekty diety. Opublikowała zdjęcie zrobione nad basenem, który znajduje się blisko jej domu. Ma na sobie dwuczęściowy strój kąpielowy odsłaniający zgrabną sylwetkę. Dopasowała do niego okulary przeciwsłoneczne.

Nie wiem czy w moim wieku to wypada, ale uwielbiam wodę, słońce i zieleń. I to wszystko blisko domu #sumertime #swimmingpool #swimmingsuit #woda #dream #happiness #przyjemnie

Internauci w komentarzach komplementują nowe zdjęcie gwiazdy. Piszą, że wygląda ona doskonale:

  • W każdym wieku można korzystać z wody, słońca i zieleni. Udanego tygodnia Pani życzę.
  • Wypada Jak najbardziej. Nie jest ważne ile mamy lat, ważne na ile lat się czujemy.
  • Jak najbardziej wypada i to bardzo wypada. Prześlicznie Pani wygląda, po prostu cud.

Nie tylko fani, ale także rzecznik prezydenta, który swoją funkcję pełni od 2018 roku, Błażej Spychalski, obserwuje nowe posty dziennikarki. Pod wspomnianym zdjęciem zostawił serduszko. Wydaje się, że chce podtrzymać koleżeńskie relacje.


Anna Popek w bikini

Anna Popek w bikini

Anna Popek w bikini. Rzecznik prezydenta reaguje

Anna Popek w bikini. Rzecznik prezydenta reaguje

Błażej Spychalski - rzecznik prasowy Andrzeja Dudy

Błażej Spychalski - rzecznik prasowy Andrzeja Dudy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×