Anna Popek ma nowego partnera. Zdobyła się na godne podziwu poświęcenie: „Miłość zniesie każde cierpienie”

Anna Popek

Anna Popek

Anna Popek podobno znów jest zakochana. Ponoć dla nowego partnera zdobyła się na niemałe poświęcenie i  przeszła na bardzo restrykcyjną dietę. Jakie produkty wyeliminowała ze swojego jadłospisu?

Anna Popek od dawna jest związana z mediami. Pracę rozpoczęła w TVP Katowice, gdzie była prezenterką. Potem przeniosła się do TVP1 – prowadziła poranny program Kawa czy herbata?. Od tego momentu wyrosła na jedną z czołowych dziennikarek wspomnianej stacji. Regularnie pojawia się na wizji i zachwyca widzów.

Do niedawna Popek była związana z fotografem Tomaszem Krupą. Chociaż jest od niego 11 lat starsza, przez pewien czas doskonale się dogadywali. Ich relacja dobiegła jednak końca, o czym poinformowały tabloidy w zeszłym roku. Gwiazda potwierdziła te doniesienia, wydając oficjalne oświadczenie. Oznajmiła, że nie ma nic wspólnego z byłym partnerem:

W związku z tym, że dochodzą mnie słuchy o powoływaniu się przez tę osobę na wciąż aktualne kontakty ze mną oświadczam, że ani prywatnie, ani zawodowo ani towarzysko nic mnie z panem Tomaszem nie łączy. Powoływanie się na mnie będzie nadużyciem. Sądzę jednak, że w przyszłości fakt taki nie będzie miał już miejsca.

Anna Popek przeszła na dietę. Znów jest zakochana?

Popek stara się być w stałym kontakcie z internautami. Prowadzi konto w social mediach, gdzie regularnie publikuje nowe treści. Niedawno ogłosiła na Instagramie, że na jakiś czas żegna się z niezdrową żywnością. Dodała, że w swoich codziennych aktywnościach zaczyna uwzględniać sport:

No cóż, taki posiłek na jakiś czas będzie tylko wspomnieniem. Od dziś Post Daniela, przynajmniej na jakiś czas. Ponadto ćwiczenia, basen, spacery i modlitwa. Więc adio pizza i inne pokusy! Ale gra jest warta swojej stawki.

Anna Popek rozstała się z produktami pochodzenia zwierzęcego. Z kolei gazowane napoje zamieniła na wodę. Na żywo podaje, że powodem jest fakt, iż dziennikarka jest zakochana:

Podobno jej serce jest znów zajęte. Miłość zniesie każde cierpienie.

Na ten moment gwiazda nie skomentowała tych plotek.


Wielki Test o Skarbach Ziemi - Anna Popek

Wielki Test o Skarbach Ziemi - Anna Popek

Jak mieszka Anna Popek?

Jak mieszka Anna Popek?

Anna Popek

Anna Popek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×