Anna Popek zaskoczyła fanów zmysłowym tańcem do piosenki „Bo we mnie jest seks”. Nagranie prezenterki podbija sieć [WIDEO]

Anna Popek

Anna Popek

Anna Popek jest bardzo aktywna w social mediach. Dziennikarka dodaje sporo nagrań na TikToku. Sprawdźcie, jak zatańczyła i zaśpiewała do piosenki Bo we mnie jest seks

Anna Popek od wielu lat jest związana z pracą na wizji. Swoją zawodową przygodę przed kamerami rozpoczęła od pojawienia się w roli prezenterki na antenie TVP Katowice. Później dołączyła do obsady kanału TVP1. Przez jakiś czas prowadziła poranny program Kawa czy herbata? Tam sprawdziła się doskonale i zgromadziła wokół siebie ogromne grono fanów. Widzowie obdarzyli ją sympatią i wielkim zaufaniem, dlatego nie można się dziwić, że jest jedną z największych gwiazd Telewizji Publicznej.

Dziennikarka zachwyca nie tylko swoim profesjonalizmem przed kamerami, ale także urodą i idealną figurą. Wiadomo, że nie stroni od sportu i stara się trzymać dietę. Latem jej zdjęcia w bikini pokazały, że wszystko to przynosi zamierzone efekty.

No cóż, taki posiłek na jakiś czas będzie tylko wspomnieniem. Od dziś Post Daniela, przynajmniej na jakiś czas. Ponadto ćwiczenia, basen, spacery i modlitwa. Więc adio pizza i inne pokusy! Ale gra jest warta swojej stawki.

Anna Popek tańczy na TikToku do piosenki Bo we mnie jest seks

Anna zdecydowanie poszła z duchem czasu i wie, że social media są jednym z głównych kanałów do komunikacji i podtrzymania relacji z fanami. Gwiazda zatem jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie dodaje sporo zdjęć i swoich przemyśleń na najróżniejsze tematy. Polubiła też wrzucać filmiki na TikToka. Jeden z nich może nieco zaskoczyć jej fanów.

Dziennikarka zdecydowała się na zmysłowy taniec do piosenki Bo we mnie jest seks w wykonaniu Kaliny Jędrusik. Ponadto pochwaliła się też wokalnymi umiejętnościami i zaśpiewała refren piosenki. Wszystko działo się w studiu TVP.

Bo we mnie jest seks gorący jak samum. Bo we mnie jest seks, któż oprzeć się ma mu? Oglądaliście ten film, bo ja jeszcze nie – śpiewa prezenterka na nagraniu.

@annapopektvstar

♬ dźwięk oryginalny – Anna Popek

Na koniec taneczno-wokalnych popisów zapytała fanów, czy widzieli już film biograficzny o Kalinie Jędrusik, który miał swoją premierę pod koniec listopada. Internauci nie pozostawili jej występu bez komentarza, ale ich zdania są podzielone.

  • Jacek Kurski lubi to.
  • To jest tak naprawdę?
  • Urocza.
  • Pięknie… Brawo tak powinno być.
  • Jest Pani piękna. Kocham Panią.
  • Ty tak na poważnie – piszą internauci pod nagraniem.

A wam jak się podoba nagranie? Anna Popek ma szansę zostać gwiazdą TikToka?


Anna Popek

Anna Popek

Anna Popek

Anna Popek

Anna Popek

Anna Popek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×