Tak mieszka Anna Nowak-Ibisz. Gwiazda pochwaliła się salonem. Po dodatkach widać, że kocha stylowe gadżety

Jak mieszka Anna Nowak-Ibisz?

Jak mieszka Anna Nowak-Ibisz?

Anna Nowak-Ibisz, była żona Krzysztofa, podzieliła się na Instagramie zdjęciem z salonu. Jak wygląda jej mieszkanie?

Anna Nowak-Ibisz, polska aktorka, zadebiutowała w 1990 roku w pierwszej niemieckiej operze mydlanej – Lindenstraße, w której wcieliła się w rolę pochodzącej z Polski pokojówki. Aktorka pojawiła się też w produkcjach, takich jak Jakub kłamcaKlub szalonych dziewicEkstradycja 2Ekstradycja 3Triumf duchaSłoneczna włóczniaKrugerandyGracze.

Nowak jest jednak najbardziej znana dzięki związkowi małżeńskiemu z prezenterem Krzysztofem Ibiszem. Ich związek trwał w latach 2005-2009. W 2009 roku doszło do rozwodu. Para ma ze sobą jedno dziecko – syna Vincenta (ur. 2006). Krzysztof i Anna dalej utrzymują ze sobą relacje. Nie ma jednak mowy o ich powrocie do siebie.

Nie było nigdy nawet takich planów -:)) Każde z nas ma swój plan na życie i wybiera osobno, to co mu najbardziej odpowiada. To, że kiedyś wzięliśmy ślub nie oznacza, że znów chciałabym rozgościć się w zamkniętym rozdziale – Anna skomentowała kwestię ewentualnego powrotu do byłego partnera – Jesteśmy rodzicami wspólnego dziecka i znamy się niestety zbyt dobrze. Żadne z nas nie miało nigdy zamiaru powtarzać tego, co nie ma szans na powodzenie. Czasami poprawny układ z byłym, jest o niebo lepszy niż małżeństwo.

Krzysztof wziął zresztą w tym roku kolejny ślub. Przystojniak związał się tym razem z młodszą o 27 lat Joanną Kudzbalską, której rozpoznawalność przyniósł udział w programie Top Model.

Anna Nowak-Ibisz pokazała salon. Jak wygląda?

Nowak-Ibisz, podobnie jak inne gwiazdy, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często dodaje ona zdjęcia ze swojego mieszkania. Wielokrotnie pokazywała już jego wnętrze.

Tym razem pokazała fotografię z salonu. Aktorka pokazuje na niej poduszki i swoją kanapę. Zarówno mebel, jak i nowy nabytek są utrzymane w szarych kolorach. Jak się okazuje, poduszki zostały wyprodukowane przez firmę, która zatrudnia wyłącznie kobiety, co szczególnie spodobało się gwieździe niemieckich seriali.

Dzięki najnowszej publikacji możemy zobaczyć, jak mieszka Anna Nowak-Ibisz. Jak widać, gwiazda preferuje tradycyjny i skromny styl. W jej mieszkaniu dominują raczej jasne barwy. Białe są jej ściany, półki i ramy okien.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele entuzjastycznych głosów zachwyconych fanów Nowak-Ibisz. Większość z nich dotyczyła jej nowych poduszek. Co pisali użytkownicy Instagrama?

  • Piękne są.

  • Piękne poduszki.

  • Mają cudne wzory i kolor, pozdrawiam.

  • Super. Bardzo ładne są. Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego weekendu.

  • Śliczne.

A jak wam podoba się salon i nowy nabytek aktorki?


Zdjęcie z Instagrama Anny Nowak-Ibisz

Zdjęcie z Instagrama Anny Nowak-Ibisz

Zdjęcie z Instagrama Anny Nowak-Ibisz

Zdjęcie z Instagrama Anny Nowak-Ibisz

Zdjęcie z Instagrama Anny Nowak-Ibisz

Zdjęcie z Instagrama Anny Nowak-Ibisz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×