Anna Nowak-Ibisz chętnie pokazuje, jak mieszka. Stylowe i kolorowe wnętrza są pełne odjechanych gadżetów

Jak mieszka Anna Nowak-Ibisz?

Jak mieszka Anna Nowak-Ibisz?

Anna Nowak-Ibisz z uwagą śledzi, jak zmieniają się trendy wnętrzarskie. Niektóre z pomysłów wykorzystuje również u siebie. Dom, w którym mieszka, jest nie tylko piękny, ale i funkcjonalny. Zobaczcie, jak urządziła się gospodyni programu Pani Gadżet.

Anna Nowak-Ibisz jest jedną z gwiazd TVN Style. Pani Gadżet oraz Pani Gadżet nocą cieszą się wśród widzów dużą popularnością. Prezenterka w każdym odcinku pokazuje pomysłowe gadżety, które ułatwiają codzienne życie. Kiedy pojawia się na ekranie, zaraża widzów emanującą od niej pozytywną energią.

Pani Gadżet z uwagą śledzi trendy panujące we wnętrzarstwie i część z nich przemyca do swojego domu. W grudniu pokazała, jak wygląda jej salon, ale na swoim profilu prezentowała również kilka innych pomieszczeń. Trzeba przyznać, że urządziła się ze smakiem.

Jak mieszka Anna Nowak-Ibisz?

Anna jest jedną z tych kobiet, które ciężko pracowały na swoją pozycję w show-biznesie. Na początku była kojarzona jako żona Krzysztofa Ibisza, jednak szybko zapracowała na swój własny sukces.

Gwiazda dobrze wie, jak ważne jest, aby w obecnych czasach być aktywnym w mediach społecznościowych. Na Instagramie publikuje kadry oraz nagrania z planów zdjęciowych, ale i pokazuje wybrane fragmenty swojego domu. Prezentowane wnętrza są przestronne, funkcjonalne i pięknie urządzone.

Sercem każdego domu jest salon. To w nim toczy się życie całej rodziny. Anna podzieliła go na dwie części. W pierwszej ustawiona jest wygodna kanapa, która pomieści dużą ilość gości. Tuż obok niej ustawiony jest niewielki stolik kawowy oraz stara skrzynia, na której znajdują się kwiaty oraz dekoracje. To tutaj co roku staje choinka, a półki znajdujące się pomiędzy wysokimi oknami zdobią pamiątkowe fotografie. Z tej części można również przemieścić się na przestronny taras, na którym znajdują się wygodne meble ogrodowe i fotel bujany.

Anna Nowak-Ibisz - dekoracje świąteczne i nowy salon

Anna Nowak-Ibisz – dekoracje świąteczne i nowy salon

Pomiędzy salonem i kuchnią jest mniejszy pokój wypoczynkowy. Pod oknem ustawiona została niewielka, ciemnoniebieska kanapa z mnóstwem ozdobnych poduszek oraz drewniany stolik kawowy, podobny do tego, który znajduje się w pokoju dziennym.

Anna również tutaj wprowadziła kilka zmian. W ostatnim czasie zdecydowała się na wymianę lampy.

Patent na lampę. Jestem w procesie twórczym. Czarna lampa ze złotym wnętrzem zastąpiła tę miedzianą – jest skromniej ale jest złoto. Jest też lepiej jeśli chodzi o doświetlenie stolika i miejsca na kanapie, bo matowy szklany plafon zasłania bezpośrednie źródło światła, czyli żarówkę i pięknie je rozprasza oraz tonizuje! Patrzę na nią już od czterech dni i nie korci mnie zmiana, czyli jest dobrze! Kasiu z @kaspa.com.pl, kolejnej zmiany nie będzie, trafiłyśmy w 10! Zauważyliście, że na kanapie pojawiły się, zgodnie z Waszymi sugestiami, nowe poduszki? Co do samej ściany za kanapą, chodzi mi po głowie pewien pomysł, nie kolor, nie tapeta a delikatnie biała cegła, jak myślicie, napiszcie mi koniecznie! To jest mały kącik w salonie zdecydowanie do dopieszczenia!

W domu Anny Nowak-Ibisz wzrok przykuwa przede wszystkim kuchnia. Stanowi ona połączenie trzech kontrastujących ze sobą barw. Ściany, sufit, stół, krzesła oraz blaty są białe. Górne fronty szafek w odcieniu winnej czerwieni wykonane są ze szkła satynowego. Poziom niżej znajdują się dwa rodzaje półek – odsłonięte, na których ustawione są naczynia oraz zasłonięte drzwiczkami.

Pani gadżet posiada również szereg pomysłowych rozwiązań. Jednym z nich jest czteropalnikowa kuchenka, która ma kształt prostokąta. Jest długa, jednak bardzo funkcjonalna, ponieważ wszystko znajduje się pod ręką i nie trzeba niebezpiecznie balansować nad gorącymi garnkami.

Ania kilka miesięcy temu przeprowadziła w tym pomieszczeniu niemałą rewolucję. Mimo że w kuchni znajdują się przestronne okna i tak było tam ciemno. Z tego też względu gwiazda TVN Style zdecydowała się umieścić kilka punktowych lamp, które doświetliły całą kuchnię. O procesie przemiany opowiedziała w jednym z nagrań zamieszczonych na Instagramie.

Po to był cały ten remont. To, co widzieliście wcześniej – cała kuchnia w foliach, pył, odmalowanie, to jest tylko dołożenia lamp. Dlatego ja tak z tym długo czekałam, bo ja wiedziałam, że będą kute ściany, będzie szpachla, będzie się pyliło. Wszystko po to, żeby wyprowadzić parę punktów i zrobić miejsce na te lampy […].

Jak mieszka Anna Nowak-Ibisz?

Jak mieszka Anna Nowak-Ibisz?

Kuchnia jest nietypowa, ponieważ segment znajduje się po obu stronach pomieszczenia, a pomiędzy nimi, na środku, ustawiony jest duży biały stół. Obok niego znajdują się dwuskrzydłowe drzwi prowadzące do ogrodu.

Jak mieszka Anna Nowak-Ibisz?

Jak mieszka Anna Nowak-Ibisz?

Pani gadżet jest szczęśliwą posiadaczką kotów. Razem z nią i Vincentem mieszkają Lizak, Figunia oraz Ronja. Puchate czworonogi tylko wyczekują okazji, aby polecieć za swoją właścicielką do sypialni i umościć się na wygodnym drewnianym łożu. W sypialni nie brakuje detali – figurek, świec, zdjęć czy dekoracyjnych lampek.

Nasze koty są naszymi dobrymi duchami i naszymi kocimi dzieciakami, po każdej wizycie pewnego znajomego psa. Stwierdzamy, że koty są aniołami. Są terapeutami dla pogubionych w codziennej gonitwie ludzi. Są uosobieniem łagodności, delikatności i dobra, z charakteru i z kodu DNA są niepodległe człowiekowi! W ich krwi płynie dzika krew wielkich drapieżnych krewniaków! Kochają nas ludzi bardzo ale okazują nam to wtedy, kiedy one chcą, a nie wtedy, kiedy my byśmy sobie tego życzyli. Samo patrzenie na koty, najpierw młodziutkie, przytulane przez mamę a potem rosnące w wiecznych figlach i zabawie, jest terapią śmiechu i najlepszą telewizją świata. Mamy dwójkę naszych ukochanych kocich dzieci i ich mamę od pięciu lat, kochamy ich całym sercem a one okazują nam wzajemność na każdym kroku, ocierając się o nas, śpiąc z nami, wskakując nam na kolana na pieszczoty, gadają do nas w ich języku, opowiadają nam wszystkie sprawki z ogrodu i sprawiają, że nasz dom jest pełen życia i miłości. Lizak, Figunia i leśny norweg Ronja, to nasza kocia rodzina, bez nich nie wyobrażamy sobie życia, bo jak mówi przysłowie; „dom bez kota to głupota”

Jak mieszka Anna Nowak-Ibisz?

Jak mieszka Anna Nowak-Ibisz?

Jak wam się podoba?


Anna Nowak-Ibisz - dekoracje świąteczne i nowy salon

Anna Nowak-Ibisz - dekoracje świąteczne i nowy salon

Anna Nowak-Ibisz - dekoracje świąteczne i nowy salon

Anna Nowak-Ibisz - dekoracje świąteczne i nowy salon

Jak mieszka Anna Nowak-Ibisz?

Jak mieszka Anna Nowak-Ibisz?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×