Anna Nowak-Ibisz pochwaliła się odnowionym przedpokojem. Wnętrze jak z luksusowego domu nad Morzem Śródziemnym

Anna Nowak-Ibisz - przedpokój

Anna Nowak-Ibisz - przedpokój

Anna Nowak-Ibisz pokazała swój przedpokój. Odmienione wnętrze wygląda jak luksusowy fragment domu nad morzem. Zobaczcie.

Na początku swojej kariery w TVN Annę Nowak-Ibisz raczej kojarzono jako byłą żonę Krzysztofa Ibisza. Zapracowała jednak na własne nazwisko. Byli małżonkowie darzą się ogromnym szacunkiem i zgodnie wychowują syna, Vincenta. Dopiero stosunkowo niedawno, w rozmowie z Magdą Mołek, dziennikarka zdradziła kulisy rozstania. Trzeba przyznać, że należy ją podziwiać za hart ducha i umiejętność pokojowej koegzystencji z eks mężem – pisaliśmy o tym tutaj.

Obecnie Ania tryska zaraźliwą energią i zmienia swój dom.

A ja zdecydowanie połknęłam bakcyla „Patentu na dom” i zmieniam pomału rzeczy, które proszą o to od lat – zaczęłam od kuchni, a na Święta, pod choinkę, zmieniłam wygląd salonu – jest nowa jasna sofa, jest jasny dywan – zdecydowanie rozjaśniły całe wnętrze – zabieg idealny na tę porę roku (…) – oznajmiła kilka miesięcy temu.

Zabrała się także za przedpokój. Niewielkich rozmiarów pomieszczenie zamieniła w luksusowy kącik.

Anna Nowak-Ibisz pokazała przedpokój. Jak go urządziła?

Anna Nowak-Ibisz od 2011 roku miała program Pani gadżet, a kilka lat później Pani gadżet erotycznie w TVN Style. Obecnie prowadzi Patent na dom, w którym pokazuje, jak łatwo zmienić wnętrza mieszkania.

Przypomnijmy, że w tym programie Ania chce udowodnić, iż drobne metamorfozy w miejscach zamieszkania również mogą wywołać efekt wow. Nie trzeba mieć dużego budżetu, a jedynie ciekawy pomysł. Czasem wystarczy zmiana koloru ścian, przestawienie mebli czy oświetlenia. Do tego dorzuca się kilka modnych dodatków lub wykonanych własnoręcznie dekoracji i w zaledwie kilka godzin można całkowicie odmienić wnętrze i nadać mu oryginalnego charakteru.

Anna Nowak-Ibisz zabrała się także za swoje lokum. Właśnie się pochwaliła zmodernizowanym przedpokojem. Niewielka przestrzeń po przeróbkach wygląda jak wejście do luksusowego nadmorskiego domu. Wielka szafa z lustrami, białe meble, fotel w tym samym kolorze i biało-granatowy dywanik przenoszą nas wprost do śródziemnomorskiej willi. Niewielkim kosztem, pomysłowo, a efekt daje złudzenie wiecznych wakacji. Aż miło wracać do domu.


Anna Nowak-Ibisz - przedpokój

Anna Nowak-Ibisz - przedpokój

Anna Nowak-Ibisz - salon

Anna Nowak-Ibisz - salon

Anna Nowak-Ibisz - salon

Anna Nowak-Ibisz - salon

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×