Anna Nowak-Ibisz flirtuje z byłym mężem na Instagramie. Co za wyznanie! Zapomniała, że to publiczny czat?

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz

Anna Nowak-Ibisz w social mediach złożyła życzenia byłemu mężowi, Krzysztofowi Ibiszowi, nie szczędząc pod jego adresem komplementów. Co napisała?

Krzysztof Ibisz jest jednym z popularniejszych, polskich dziennikarzy, który z branżą związany jest od lat. Czas działa na niego bardzo korzystnie, niemal z każdym rokiem wygląda coraz młodziej. W czym tkwi sekret jego urody? W rozmowie z Faktem przyznał, że ta receptura jest ściśle tajna:

Przepis znajduje się w tym samym sejfie, w którym trzymana jest receptura coca-coli. A jak wiadomo, ta jest najbardziej strzeżonym przepisem na świecie.

Anna Nowak-Ibisz złożyła byłemu mężowi życzenia. Co napisała?

O tym, że mężczyzna wygląda niemal tak dobrze jak w młodości, nie można mieć wątpliwości patrząc na jego archiwalne zdjęcie, które Ibisz opublikował z okazji 55. urodzin. Gdy podzielił się nim ze swoimi obserwującymi, zebrał mnóstwo życzeń i komplementów.

Krzysztof Ibisz świętuje urodziny

Krzysztof Ibisz świętuje urodziny. Pokazał archiwalne zdjęcie. Jak wyglądał w młodości?

Wpis skomentowała także była żona Ibisza – Anna Nowak-Ibisz. W komentarzu przyznała, że tak młodego go pamięta. Pod adresem byłego męża nie szczędziła komplementów:

No… no taki byłeś jak się poznaliśmy a teraz Vincent patrzy na mnie tym samym wzrokiem. Wszystkiego Najlepszego raz jeszcze. Niech Cie ta Twoja miłość telewizja nigdy nie porzuci i zawsze dobrze traktuje.

Mężczyzna zareagował niemal natychmiast. Nie był obojętny na wpis Ani. Odpowiedział jej, że:

Dziękuję Ci Aniu serdecznie za życzenia i piękny plecaczek, który będzie jeździł ze mną na wyprawy. Na razie miłość o której piszesz jest odwzajemniona. Pięknego dnia dla Was – napisał.

Chociaż Krzysztof i Ania są już dawno po rozwodzie, nadal łączą ich przyjacielskie relacje. Trzeba przyznać, że ich postawa jest godna do naśladowania i mogłaby stanowić wzór dla niejednej pary.

Zobacz także: Anna Nowak-Ibisz pokazała się bez makijażu. Czy trudno ją rozpoznać? Na pewno ciężko uwierzyć w to, ile ma lat


Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz - premiera filmu 365 dni

Krzysztof Ibisz - premiera filmu 365 dni

Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz

Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×