Szukaj

Tabloid donosi o ślubie Anny Muchy. Szybko zdecydowała się na przełomowy krok

Anna Mucha i Jakub Wons

Anna Mucha i Jakub Wons

Ślub Anny Muchy i Jakuba Wonsa na celowniku mediów. Dobry tydzień donosi o rewolucji w życiu aktorki. Ciekawe, czy w spekulacjach gazety jest choć ziarno prawdy…

Anna Mucha należy do osób wykazujących spore poczucie humoru i dystans do siebie samej. Ostatnio kolorowa prasa wzięła pod lupę jej życie osobiste. Wszystko to za sprawą zabawy, w jaką wdała się z mediami razem z Kubą Wojewódzkim. Sugerowano na tej podstawie, że dawna para ponownie wróciła do siebie i odkryli miłość na nowo. Oboje mieli przy tym niezłą zabawę, a ich fani zacierali ręce, ciesząc się, że ich ulubieńcy znów są razem.

Przez ostatnich kilka tygodni sieć wręcz płonęła od plotek na ten temat. Na profilu społecznościowym dziennikarza co jakiś czas pojawiały się kolejne posty, na których publikował on zdjęcia tajemniczej kobiety. Wielu internautów było przekonanych, że to Ania. Ona również bawiła się ze wszystkimi w kotka i myszkę, podejmując grę byłego partnera. I jak już tak się pobawili, to okazało się, że każde jest w związku. Wojewódzki z tajemniczą Natalią, a Ania już od dłuższego czasu spotyka się z Jakubem Wonsem.

Anna Mucha: jakie zmiany szykują się w jej życiu

Miłość aktorskiej pary ma się bardzo dobrze. Jeszcze całkiem niedawno ukochani wspólnie wypoczywali nad morzem. Teraz czas wakacji minął i życie wraca do normy, jednak ich uczucie wciąż jest w rozkwicie. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że oboje szykują się na kolejny poziom.

Paparazzi przyłapali ostatnio Annę i Jakuba, gdy ci opuszczali restauracje. Oboje byli czule przytuleni, a uwadze reporterów nie umknął ważny szczegół. Otóż na serdecznym palcu Muchy zauważyli okazały pierścionek. Szczęśliwa aktorka z dumą prezentowała go znajomym. W dodatku Kuba na znak tego, że jego serce jest już zajęte, nosi obrączkę.

Przypomnijmy, że oboje są już po poważnych związkach, z których mają także dzieci.

Dzieciaki zdążyły się już poznać i polubić, bo Ania i Kuba spotykają się od roku – zdradza Dobremu Tygodniowi informator.

Dalej możemy przeczytać, że:

Ślubne ‚Tak’ w tej relacji jest już tylko kwestią czasu.

Trzymamy kciuki!


Anna Mucha z dziećmi i z partnerem

Anna Mucha z dziećmi i z partnerem

Anna Mucha z dziećmi i z partnerem

Anna Mucha z dziećmi i z partnerem

Anna Mucha z dziećmi i z partnerem

Anna Mucha z dziećmi i z partnerem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×