Anna Mucha dodała fotkę spod prysznica. Sama nie mogła uwierzyć w piękno widoku jaki pokazała. „Napawam się”

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha nieźle zaszalała. Dodała zdjęcie spod prysznica. W opisie zasugerowała, że sama jest zaskoczona tak pięknymi widokami, które zaserwowała fanom.

Anna Mucha to jedna z najbardziej znanych gwiazd kina. Jako dziewięciolatka zadebiutowała w filmie Korczak w reżyserii Andrzeja Wajdy. Największą sławę dała jej jednak rola serialu M jak miłośćOd wielu lat aktorka wciela się w nim w postać Magdy Budzyńskiej z domu Marszałek. Mucha ma też na koncie role w produkcjach, takich jak m.in.: Pitbull. Nowe porządki, Miłość, seks i pandemia, Miszmasz, czyli kogel-mogel 3.

Piękność nie narzeka na brak adoratorów. Jej najbardziej znanym partnerem był Kuba Wojewódzki, ale ich związek nie przetrwał próby czasu. Następnie stworzyła relację z Marcelem Sorą, z którym ma dwoje dzieci: Stefanię oraz Teodora. Aktualnie jej towarzyszem życia jest Jakub Wons. Mężczyzna także para się aktorstwem.

Mucha jest bardzo aktywna w sieci. Często pokazuje fanom swoje odważne ujęcia. Ostatnio, przy okazji 42. urodzin, dodała zdjęcia w samej bieliźnie, czym rozgrzała ich do czerwoności. Wielu z nich nie szczędziło jej komplementów.

Anna Mucha pokazała zdjęcie spod prysznicza

Dziś aktorka znów nieźle zaszalała. Dodała na Instastory pikantne zdjęcie, do którego zapozowała owinięta ręcznikiem, a które to podpisała:

Fota pod prysznicem… Z takim widokiem… Napawam się.

Czyżby Anna aż tak bardzo lubiła swoje ciało? Niewątpliwie się go nie wstydzi, ale akurat ten opis dotyczył obiektu, który widać zza okna. Jest to Pałac Izraela Poznańskiego w Łodzi. Neobarakowy pałac to jeden z najpiękniejszych budynków w tym mieście. Jego pierwszym właścicielem był słynny łódzki fabrykant żydowskiego pochodzenia. Mężczyzna był jednym z najbogatszych Polaków w Królestwie Kongresowym i hojnym mecenasem sztuki.

Innym znanym budynkiem, który został stworzony na zamówienie Poznańskiego, jest piękne, secesyjne mauzoleum, które znajduje się na cmentarzu żydowskim w Łodzi. Mauzoleum jest tak wielkie, że wielu łodzian nazywa je „ostatnim pałacem Poznańskiego”.

Byliście kiedyś w Łodzi i widzieliście wspomniane dzieła architektury?


Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha obchodzi urodziny

Anna Mucha obchodzi urodziny

Anna Mucha obchodzi urodziny

Anna Mucha obchodzi urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×