Anna Mucha skończyła 42 lata i kusi ponętnymi zdjęciami prosto z łóżka. Razem z nią świętuje Kasia Cichopek. Uff, jak gorąco!

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha obchodzi dziś 42. urodziny. Z tej okazji zapozowała w seksownym wydaniu. Kasia Cichopek nie kryła emocji, gdy zobaczyła ponętne fotki.

Anna Mucha to jedna z najbardziej znanych aktorek. Już jako mała dziewczynka wcieliła się w jedną z ról w filmie Lista Schindlera w reżyserii Stevena Spielberga. W kolejnych latach mogliśmy podziwiać jej kreacje w obrazach, takich jak: Chłopaki nie płaczą Młode wilki 1/2. To jednak dopiero rola Magdy Budzyńskiej (z domu Marszałek) w telenoweli M jak miłość przyniosła jej ogólną rozpoznawalność. Na szczęście aktorka nie dała się zaszufladkować jako odtwórczyni „jednej roli” i w kolejnych latach święciła kolejne zawodowe sukcesy.

Tylko w ostatnim czasie wiele razy gościła na ekranach kin. Patryk Vega zaangażował ją do dwóch hitów: gangsterskiego filmu Pitbull. Nowe porządki i do dramatu obyczajowego – Miłość, seks i pandemia. Mucha zagrała również w dwóch najnowszych częściach komediowego cyklu Kogel-mogel, w których wcieliła się w postać przebojowej inspektor Bożeny.

Sporo też dzieje się w jej życiu prywatnym. Jej najbardziej znanym partnerem był Kuba Wojewódzki, ale ich związek nie przetrwał próby czasu. Następnie stworzyła relację z Marcelem Sorą, z którym ma dwoje dzieci: Stefanię oraz Teodora. Aktualnie jej towarzyszem życia jest przystojny Jakub Wons. Mężczyzna także para się aktorstwem.

Anna Mucha obchodzi 42. urodziny. Jak wygląda?

Mucha jest bardzo aktywna w social mediach. Regularnie dzieli się z fanami swoimi ujęciami, w tym najbardziej pikantnymi, albowiem nie ma ona żadnych kompleksów na punkcie wyglądu. Dziś, przy okazji 42. urodzin, gwiazda udostępniła zdjęcia w samej bieliźnie, czym rozgrzała followersów do czerwoności.

Tak się dziś obudziłam…  Witaj świecie! – podpisał ujęcia.

W komentarzach posypały się życzenia.

  • Stoooo laaat! Bądź zawsze szczęśliwa i uśmiechnięta! Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia. A dziś wieczorem wyściskam Cię osobiście – napisała jej koleżanka z planu „M jak miłość”, Kasia Cichopek, dodając do wiadomości serię emotikonek z serduszkami.

  • Wszystkiego najlepszego!

  • 100 lat.

  • Aniu Wszystkiego Najlepszego

  • Sto lat. Miłego dnia – wtórowali jej inni użytkownicy sieci.

Również życzymy solenizantce wszystkiego najlepszego.


Anna Mucha obchodzi urodziny

Anna Mucha obchodzi urodziny

Anna Mucha obchodzi urodziny

Anna Mucha obchodzi urodziny

Kasia Cichopek komentuje gorące fotki Anny Muchy

Kasia Cichopek komentuje gorące fotki Anny Muchy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×