Szukaj

Anna Mucha zorganizuje baby shower dla Agnieszki Włodarczyk. Ależ ona ją urządzi!

Anna Mucha i Agnieszka Włodarczyk

Anna Mucha i Agnieszka Włodarczyk

Anna Mucha zorganizuje baby shower dla Agnieszki Włodarczyk, która już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Co wymyśliła aktorka? Na jej kreatywność zawsze można liczyć.

Agnieszka Włodarczyk jakiś czas temu poinformowała swoich fanów, że razem z Robertem Karasiem, z którym już od dłuższego czasu tworzy zgrany duet, po raz pierwszy zostaną rodzicami. Opublikowała romantyczne zdjęcie z partnerem, na którym pokazała ciążowe krągłości. Fani ruszyli wtedy z gratulacjami, nie ukrywając, że wieści mocno ich zaskoczyły.

Od momentu ogłoszenia przełomowych informacji, Włodarczyk nie szczędzi zdjęć na Instagramie, gdzie pokazuje rosnący brzuszek. Nie brakuje jej energii. Nawet przyznała, że ma jej za dwoje. Dała temu wyraz między innymi podczas koncertu walentynkowego, kiedy to pokazała się w dwóch kreacjach i w obu zachwyciła. Z kolei w tłusty czwartek zdradziła, że nie są jej obce ciążowe zachcianki, i że zamiast pączka chętnie zje ogórki kiszone.

Włodarczyk nie ukrywa też, że woli słońce, więc razem z ukochanym wyruszyła w ciepłe strony – zresztą krótko po dłuższym pobycie w Azji. Pochwaliła się stamtąd przepiękną ciążową sesją, którą zrobił jej brat.

Anna Mucha przygotowuje baby shower dla Agnieszki Włodarczyk

Włodarczyk zamierza także skorzystać z urlopu macierzyńskiego i ostatnie tygodnie ciąży postanowiła wykorzystać na przygotowanie się do najważniejszej roli życia. Zaprosiła jednak na Instagramie swoich fanów na ostatnie przedstawienia ze swoim udziałem.

Moi drodzy, może być śmiesznie! Ostatnie spektakle z moim udziałem w wersji XL odbędą się w Rzeszowie i Warszawie. (…) Więc… macie ostatnią szansę żeby zobaczyć mnie na scenie! – napisała Agnieszka.

Fani Agnieszki będą mogli ją zobaczyć na scenie warszawskiego Palladium w sztuce Przygoda z ogrodnikiem już 6 marca o godz. 17 oraz 7 marca aż w dwóch spektaklach: o godz. 17 i o godz. 20.

Party podaje, że będą to spektakle wyjątkowe i dla widzów, i dla samej Agnieszki Włodarczyk. Okazuje się, że producentka spektaklu Anna Mucha i koledzy z teatru szykują dla niej wielką niespodziankę.

Chcemy podziękować Agnieszce za wszystkie zagrane spektakle i wręczyć prezent, który wkrótce bardzo jej się przyda. W rolę mamy trzeba wejść z przytupem, perfekcyjnie przygotowaną! Dlatego razem z całą ekipą zgotujemy jej baby shower na scenie, jakiego nie miał jeszcze nikt. Mam też dla Agi butelkę whisky, która… będzie musiała zaczekać! Przez najbliższe dwa lata godnie nabierze charakteru – wyznała Mucha.

Magazyn informuje także, że 7 marca podczas ostatniego spektaklu na widowni zasiądą bliscy aktorki i Robert Karaś. Wiadomo już, że dla Agnieszki przygotowano zastępstwo. Jej miejsce na czas urlopu macierzyńskiego zajmie gwiazda Na Wspólnej Anna Korcz. To ona wyruszy z zespołem w trasę ze spektaklami po Polsce.

Takiego baby shower będą Agnieszce zazdrościć inne przyszłe mamy. Nie da się ukryć, że Mucha to bardzo kreatywna przyjaciółka.


Agnieszka Włodarczyk i Anna Mucha zapraszają na spektakl

Agnieszka Włodarczyk i Anna Mucha zapraszają na spektakl

Agnieszka Włodarczyk i Anna Mucha zapraszają na spektakl

Agnieszka Włodarczyk i Anna Mucha zapraszają na spektakl

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Dodaj komentarz

 • ewa pisze:

  Nie rozumiem dlaczego kobieta w ciazy udostepnia zdjecia to niestety nie wyglada dobrze gdy kobieta ubrana w ogrodniczki jest w zaawansowanej ciazy

 • Gośćx pisze:

  Skończcie już z tą Włodarczyk, bezwstydnica bez żadnych skrupułów i zasad, amatorka cudzych mężów, dno

 • Gość pisze:

  Obie po jednych pieniądzach, żenada

 • Anna L. pisze:

  Żadna z tych osób nie jest aktorką. Nigdy nie poszłabym oglądać tych pań. Wolałabym obejrzeć teatrzyk grany przez dzieci w szkole podstawowej. Jak nisko upadł teatr.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×