Anna Mucha zaświeciła po oczach fanów biustem i się zaczęło. „Obwisły, za tłusty biuścik”. Riposta aktorki wbija w ziemię!

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha zawsze mówi to, co myśli i nie boi się odpowiadać na kąśliwe uwagi. Po ataku fanki postanowiła dobitnie jej odpisać. Jak skomentowała krytykę swojego biustu?

Anna Mucha to jedna z gwiazd, które uwielbiają wzbudzać kontrowersje. Aktorka od lat znana jest z tego, że nie trzyma języka za zębami i jest szczera do bólu. Nie zwykła owijać w bawełnę i zdecydowanie mówi głośno to, co myśli i z czym się nie zgadza. Dzięki takiej postawie może liczyć na jeszcze większą sympatię fanów. Tych zgromadziła wokół siebie całkiem sporo. Od lat gra w serialu M jak Miłość, co zdecydowanie przyniosło jej spory rozgłos. Nieustannie jednak pojawia się też w kinowych hitach. Ostatnio mogliśmy ją zobaczyć w kontynuacji kultowej komedii Kogel-Mogel. Tam zagrała nieustępliwą i bardzo seksowną panią inspektor.

Dobry kontakt z odbiorcami Ania ma także dzięki social mediom. Gwiazda pokazuje tam nie tylko kulisy swojej pracy, ale także to, jak wygląda jej codzienność. Obok napiętego zawodowego grafiku jest ona także mamą dwojga dzieci.

Anna Mucha pokazała biust, a fanka była bezlitosna. Riposta w punkt!

Anna Mucha nie tylko mówi, to co myśli, ale na swoim koncie w social mediach często pokazuje zdjęcia, czy nagrania, które potrafią wzbudzić kontrowersje. Nie raz już pozowała topless, czy odsłoniła imponujący dekolt. Aktorka zdecydowanie wie, jak skupić na sobie uwagę, a ostatnim filmikiem, który wrzuciła do sieci, zdecydowanie jej się to udało.

Gwiazda telenoweli pochwaliła się, że robi domowe lody. Rozpływała się nad śmietaną i w zalotny sposób oblizywała łyżkę. Na pierwszym planie był oczywiście jej biust, który zajmował sporą część kadru.

Jestem masełkiem i śmietaną. Robię teraz lody, na oko, nie podaję przepisu, bo robię je pierwszy raz. Okazuje się, że ja bardzo lubię śmietanę. Mmm, tłuszczyk. Piep*rzyć wagę – mówiła Ania w sieci.

Niestety przepis podany z przymrużeniem oka nie wszystkim się spodobał. Aktorka otrzymała przykrą wiadomość, którą postanowiła upublicznić.

Nie masełkiem, tylko obwisłym, za tłustym biuścikiem. Epatowanie tym jest niesmaczne – napisała jedna z internautek.

Długo nie musiała czekać na odpowiedź gwiazdy. Ania w swoim stylu rzuciła krótką i niezwykle ciętą ripostę.

Ja mam może i luźne cycki, ale ktoś tu ma spiętą dupę! – odpisała.

Trzeba przyznać, że doskonale wie, jak odgryźć się hejterom.


Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha pokazała biust

Anna Mucha pokazała biust

Anna Mucha

Anna Mucha

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×