Szukaj

Anna Mucha zaskoczyła fanów swoją metamorfozą. „Myślałam, że to Natalia Kukulska”. Widać podobieństwo?

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha dodała nowe zdjęcie na Instagramie i zaskoczyła fanów swoją metamorfozą. Na pierwszy rzut oka trudno ją rozpoznać.

Anna Mucha, mimo pandemii koronawirusa, nie może narzekać na brak służbowych obowiązków. Chociaż przez sytuację na świecie musiała przełożyć premierę spektaklu, którego została producentką (pisaliśmy o tym tutaj), stara się być aktywna zawodowo. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie pokazuje wybrane momenty z życia prywatnego, a także pojawia się na planach filmów i seriali.

Anna Mucha: metamorfoza na potrzeby filmu Patryka Vegi

Gwiazda regularnie gości na planie serialu M jak miłość. Jest też jedną z aktorek, które wystąpiły w filmie Partyka Vegi. Pojawia się u boku mnóstwa innych znanych osób, w tym debiutującej przed kamerą Małgorzaty Rozenek. Na potrzeby roli Mucha przeszła nie lada metamorfozę, którą co jakiś czas chwali się w sieci.

W listopadzie pochwaliła się fryzurą filmowej bohaterki. Chociaż aktorka jest znana z tego, że nosi proste włosy, na planie pojawiała się z burzą loków na głowie. W środowy poranek Anna Mucha pokazała kolejne zdjęcie z planu. Oprócz włosów uwagę przyciąga złoty kolczyk w nosie.

Gwiazda w opisie przekazała, że tak będzie prezentować się w filmie. W dalszej części wpisu zadeklarowała, że włączy się w pomoc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. O szczegółach poinformuje wkrótce:

No a ta Pani jeńców nie bierze … To moja najnowsza rola w filmie @patryk_vega_official. Ale żeby nie było, że jest ostrą laskąa bez serca przekażemy coś na @fundacjawosp. Rzecz od serca. Szczegóły już niedługo.

Aktorka dodała, że w tej fryzurze mało kto ją poznaje:

A teraz proszę polubcie zdjęcie, bo mam wrażenie, ze nikt mnie tu nie rozpoznaje.

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. W komentarzach komplementują zdjęcie i piszą, że gwiazda świetnie się prezentuje. Są też tacy, którzy porównują ją do Natalii Kukulskiej:

  • Ale Pani super w tych loczkach.
  • Jest moc. Jak zawsze piękna. Pozdrawiam serdecznie.
  • Myślałam, że to Natalia Kukulska.

Zgadzacie się z tymi opiniami?


Anna Mucha w odmienionym wizerunku

Anna Mucha w odmienionym wizerunku

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha pręży się przy bidecie

Anna Mucha pręży się przy bidecie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×