Córka Ani Muchy zmieniła fryzurę. Aktorka skorzystała z okazji i też zafundowała sobie metamorfozę

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha przygotowuje swoje dzieci do rozpoczęcia roku szkolnego. Z tej okazji odwiedziła zaprzyjaźnionego fryzjera, który zmienił fryzurę jej córce. Gwiazda przy okazji zafundowała metamorfozę również sobie. Efekty pokazała na Instagramie.

Anna Mucha jest przykładem na to, że kariera i macierzyństwo nie muszą się wykluczać. Na co dzień spełnia się jako aktorka teatralna i telewizyjna, poleca sprawdzone produkty, a także aktywnie działa w sieci, gdzie prowadzi konto na Instagramie. Wypełnianie służbowych obowiązków łączy z wychowywaniem dzieci. Wychowuje 10-letnią Stefanię i 7-letniego Teodora, którzy są owocem jej związku z byłym już partnerem – Marcelem Sorą.

Chociaż Mucha chroni wizerunek pociech, co jakiś czas wspomina o nich na Instagramie. Tak było m.in. na początku sierpnia, gdy pochwaliła się talentem córki. Zaprezentowała się w makijażu i stylizacji, którą wymyśliła dla niej Stefania. Internauci bili brawa za to, że 10-latka jest tak kreatywna (więcej tutaj).

Anna Mucha w nowej fryzurze. Jak wygląda? Są zdjęcia

Mucha, podobnie jak mnóstwo innych rodziców w Polsce, przygotowuje dzieci do rozpoczęcia roku szkolnego. W poniedziałek wybrała się na zakupy. Próbowała znaleźć marynarkę, która byłaby dobra dla jej córki. Niestety poszukiwania nie zakończyły się sukcesem. Ania się jednak nie załamała i dostrzegła plusy tej sytuacji:

Wiecie co jest najpiękniejszego? Tak ich przegoniłam po sklepach, taki im zrobiłam maraton, że do kwietnia mam spokój. Nie wejdą do żadnej galerii, nie pójdą do żadnego sklepu. Nic.

Dzień później razem ze Stefanią odwiedziła zaprzyjaźnionego fryzjera. Jak zdradziła aktorka na Instastory, chociaż nie znalazła odpowiedniego stroju, który jej pociecha mogłaby włożyć 1 września, to z pewnością uda jej się olśnić kolegów nową, odmienioną fryzurą:

Garnituru ani sweterka może nie ma, ale za to fryz będzie.

Anna Mucha dodała, że skorzystała z okazji i także zafundowała sobie metamorfozę. Skróciła końcówki, czym pochwaliła się internautom. Nie szczędziła komplementów pod adresem fryzjera:

I matka psim swędem się załapała. Najlepszy.

Zdjęcia Muchy po zmianie fryzury znajdziecie w galerii.


Anna Mucha i jej córka odwiedziły fryzjera

Anna Mucha i jej córka odwiedziły fryzjera

Anna Mucha i jej córka odwiedziły fryzjera

Anna Mucha i jej córka odwiedziły fryzjera

Anna Mucha i jej córka odwiedziły fryzjera

Anna Mucha i jej córka odwiedziły fryzjera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×