Anna Mucha w makijażu i stylizacji wymyślonej przez córkę. Stefania nieźle ją urządziła

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha na Instagramie pochwaliła się zdjęciem w makijażu i stylizacji wymyślonej przez jej córkę. Stefania nieźle ją urządziła. Zobaczcie.

Anna Mucha udowadnia, że kariera zawodowa i macierzyństwo nie muszą się wykluczać. Aktorka na co dzień nie narzeka na brak obowiązków. Regularnie pojawia się na planach nowych produkcji, aktywnie działa w social mediach, a także jest producentką spektaklu Przygoda z ogrodnikiem, który reżyseruje jej partner, Jakub Wons. Zakochani w pracy starają się zachować pełen profesjonalizm:

Jej Wysokość Producenckość i Pan Reżyser to może i mieszanka wybuchowa, ale podobnie jak reszta zespołu są profesjonalistami i potrafią oddzielić sprawy zawodowe od prywatnych. Nie wnikam, kto z kim śpi i kompletnie mnie to nie interesuje, byleby się zajął swoją robotą i wiedział, jakie są perspektywy, możliwości i ograniczenia – komentowała aktorka w Party.

Mucha niemal każdą wolną chwilę spędza ze swoimi pociechami. Wychowuje 10-letnią Stefanię i 7-letniego Teodora. Dzieci są owocem jej związku z Marcelem Sorą. Para rozstała się jakiś czas temu. Chociaż gwiazda bardzo rzadko pokazuje swoje pociechy, raz na jakiś czas zdarza jej się zrobić wyjątek. Tak było m.in. podczas jednego Dnia Mamy. Nie tylko podzieliła się nowym zdjęciem (pokazywaliśmy je tutaj), ale także dołączyła do niego wzruszający komentarz:

Dziękuje, że wybraliście mnie na swoją Mamę, że obdarzyliście mnie tą radością, przywilejem i zaszczytem. kocham !!! miałam (mam!) dużo szczęścia !!!!

Anna Mucha w makijażu i stylizacji wymyślonej przez córkę

Mucha w środę wieczorem dodała nowy post na Instagramie. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z uśmiechem na twarzy. Postawiła na oryginalną stylizację — nosi elegancką woalkę, która jest dopełnieniem jej ciemnej kurtki oraz czarnej bluzki. Ma też profesjonalnie wyglądający makijaż, w którym główną rolę odgrywa podkreślone oko. Jak zdradziła Anna Mucha w opisie za jej wygląd odpowiada córka:

Córka mnie tak
– umalowała
– wystylizowała
– urządziła

Wygląd gwiazdy przypadł do gustu internautom. W komentarzach podkreślają, że 10-letnia Stefania ma niesamowity talent:

  • Pięknie jak Victoria Beckham na weselu księcia Williama i Kate Middleton w kwietniu 2011 roku.
  • Wielkie brawa dla Stefanii !!!! Zdolna dziewczyna
  • Ślicznie, dziewczęco. Ma talent.

Trzeba przyznać, że Anna Mucha w stylizacji przygotowanej przez córkę prezentuje się wspaniale.


Anna Mucha w stylizacji przygotowaną przez córkę

Anna Mucha w stylizacji przygotowaną przez córkę

Anna Mucha z dziećmi i z partnerem

Anna Mucha z dziećmi i z partnerem

Anna Mucha - domowa kwarantanna

Anna Mucha - domowa kwarantanna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×