Szukaj

Anna Mucha została jurorką w „You Can Dance” w TVP? Po jej komentarzu wszystko jest już jasne

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha będzie jurorką programu You can dance, który TVP przejęła od TVN? Aktorka odniosła się do rewelacji, jakie w poniedziałkowy poranek obiegły media. Jej komentarz jest jednoznaczny.

You Can Dance po wielu latach wróci do telewizji. Nowe odcinki tanecznego show nie pojawią się jednak na antenie TVN, na której gościły przez lata. Prawa do emisji show wykupiła TVP. Prace nad projektem ruszyły pełną parą. Wirtualne media donoszą, że ruszyły castingi, w których mogą wziąć udział profesjonalni tancerze od 16 do 30 roku życia:

Właśnie rozpoczęły się poszukiwania uczestników do „So You Think You Can Dance”. W castingu mogą brać udział uzdolnione tanecznie osoby w wieku od 16 do 30 lat. Aby zgłosić się do projektu, należy wysłać swoje zgłoszenie na stronie endemolshine.pl – czytamy na portalu.

Anna Mucha w You Can Dance? Gwiazda komentuje

Niedawno Super Express informował, że w roli jurora wystąpi Agustin Egurrola. Tancerz niedawno nawiązał współpracę z Telewizją Polską. Dołączył do ekipy programu Dance Dance Dancegdzie ocenia uczestników wraz z Idą Nowakowską i Joanną Jędrzejczyk. Sam zainteresowany na razie nie skomentował tych rewelacji.

Nieco więcej na ten temat udało się ustalić magazynowi Party. Dwutygodnik podaje, że prawdopodobnie program na antenie pojawi się już we wrześniu i poprowadzi go Katarzyna Cichopek. Ponoć w roli przewodniczącego jury ma wystąpić wspomniany wcześniej Egurrola. Magazyn donosi, że wśród jego towarzyszy wymienia się gwiazdorską obsadę:

Nazwiska pozostałych jurorów nie są jeszcze znane, ale produkcja bierze podobno pod uwagę Annę Muchę i Marcina Hakiela. Propozycję z TVP dostała też ponoć Izabela Janachowska – czytamy w magazynie „Party”.

Anna Mucha skomentowała te rewelacje na swoim Instagramie. Udostępniła zdjęcie artykułu, które opatrzyła krótkim komentarzem. Wynika z niego, że nie otrzymała oferty powrotu do obsady show, w którym była jurorką w szóstej edycji:

Nic mi o tym nie wiadomo.

Nieoficjalnie mówi się, że produkcja prowadzi rozmowy z Izabelą Janachowską. Wedding plenerka i zawodowa tancerka póki co nie skomentowała spekulacji.


Anna Mucha komentuje You Can Dance

Anna Mucha komentuje You Can Dance

Anna Mucha była jurorką You Can Dance

Anna Mucha była jurorką You Can Dance

Anna Mucha była jurorką You Can Dance

Anna Mucha była jurorką You Can Dance

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×