Anna Maria Sieklucka jest w związku z przystojnym aktorem. To jego próbowała ukryć przed światem

Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka jest szczęśliwie zakochana. Kim jest jej partner, którym pochwaliła się niedawno w programie Kuby Wojewódzkiego?

Anna Maria Sieklucka w tym roku zaistniała na dużym ekranie. W ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej 365 dni wcieliła się w postać głównej bohaterki Laury Biel, Polki, która spotyka na swojej drodze Massimo, przystojnego mężczyznę, związanego z mafią sycylijską.

Od momentu, w którym film zadebiutował na ekranach, z anonimowej aktorki stała się bardzo popularna. Niedawno została zaproszona do programu Kuby Wojewódzkiego.

Król TVN-u, oprócz filmu, próbował rozmawiać z Anną Marią na tematy związane z jej życiem uczuciowym. Potwierdziła, że jej partnerem jest Łukasz, więcej na jego temat zdradzić nie chciała.

Anna Maria Sieklucka — z kim się spotyka?

Kim jest tajemniczy partner Siekluckiej? Okazuje się, że to Łukasz Witt-Michałowski, reżyser, aktor teatralny i filmowy, a także założyciel i dyrektor lubelskiej Sceny inVitro. Od Anny Marii jest starszy o 18 lat. Pochodzą z jednego miasta, łączy ich jednak znacznie więcej niż tylko miejsce zamieszkania.

Witt-Michałowski jest cenioną postacią w środowisku teatralnym. Przygodę ze sztuką rozpoczął jako aktor m.in. w serialu Syzyfowe prace. Kilka lat później nieco zmienił branżę i jako reżyser i scenarzysta stworzył spektakl telewizyjny Kamienie na szaniec. Obecnie skupia się na funkcji dyrektora Sceny inVitro, której jest założycielem.

Prywatnie wspiera swoją partnerkę. Chociaż u jej boku nie pozował na ściance przed obiektywami fotoreporterów, w mediach społecznościowych umieścił z nią zdjęcie, które z pewnością może być dowodem jego wsparcia.

I po premierze :)Myli się pan Raczek w swojej wideo-opowieści na temat elementarnych zadań aktorskich i otwierania…

Opublikowany przez Łukasza Witt-Michałowski Sobota, 8 lutego 2020

Uroczy widok, prawda?

Zobacz także: Anna Maria Sieklucka o Michele Morrone: „Wytworzyła się między nami mocna relacja”. Para we wspólnym wywiadzie


Łukasz Witt-Michałowski i Anna Maria Sieklucka

Łukasz Witt-Michałowski i Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka w filmie 365 dni. Fot. Instagram

Anna Maria Sieklucka w filmie 365 dni. Fot. Instagram

Anna Maria Sieklucka gościła w programie Kuby Wojewódzkiego

Anna Maria Sieklucka gościła w programie Kuby Wojewódzkiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×