Anna Maria Sieklucka zaczyna muzyczną karierę. Pochwaliła się premierą pierwszego singla. To jeszcze nie wszystko

Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka na poważnie rozkręca muzyczną karierę. Najpierw wzięła udział w TTBZ, a teraz zapowiada piosenkę. Co nagrała? Kiedy premiera?

Anna Maria Sieklucka to aktorka, która swoją wielką popularność zawdzięcza roli w filmie Blanki Lipińskiej. Zgrała jedną z głównych postaci w dwóch częściach 365 dni. Już po pierwszej odsłonie kinowego hitu wiadomo było, że czeka ją wielka kariera. Film, który został stworzony na podstawie książki o tym samym tytule, pokochali nie tylko polscy fani. Stał on się hitem w wielu zakątkach świata i przyniósł popularność wszystkim aktorom, którzy wzięli w nim udział.

Anna Maria zdecydowanie odczuła to na Instagramie. Profil aktorki obserwuje ponad 3 miliony fanów, co w rodzimym show-biznesie jest znakomitym wynikiem. Jej zdjęcia komentują wielbiciele z Filipin, Wietnamu, Brazylii czy RPA. Fani chętnie podglądają to, co dzieje się w jej życiu zawodowym i prywatnym. Nie może ona zdecydowanie narzekać na brak nudy.

Anna Maria Sieklucka nagrała piosenkę

Anna Maria Sieklucka już nie raz udowodniła, że jest kobietą wielu talentów. Aktorka nie tylko podbiła serca widzów, pojawiając się w kinowym hicie, ale także pochwaliła się umiejętnościami wokalnymi, występując w 14. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomi. Miała tam okazję wcielić się między innymi w Christinę Aguilerę, Lanę Del Rey czy Arianę Grande. W ostatecznej kwalifikacji zajęła 7. miejsce.

Aktorka cały czas jest obecna w show-biznesie i chętnie bywa na branżowych imprezach. Ostatnio razem z wieloma innymi sławami pojawiła się na polskiej premierze długo wyczekiwanego filmu House of Gucci, gdzie jedną z głównych ról zagrała Lady Gaga. W rozmowie z reporterką TVN Anna Maria opowiedziała o nadchodzących zawodowych planach. I tu zaskoczenie.

Okazuje się, że aktorka chce podbić świat muzyki. Już w przyszłym roku ukaże się nagrany przez nią cover. To jeszcze nie wszystko – gwiazda planuje monodram:

Idę teraz w stronę muzyczną. W przyszłym roku ukaże się zrobiony przeze mnie cover i bardzo bym chciała zrobić jednoosobową sztukę, czyli monodram. Wszystko już się toczy i premiera będzie w Lublinie i później mam nadzieję zostanie przeniesiona do innych miast – zdradziła.

Jesteśmy niezwykle ciekawi tego, jaką piosenkę nagrała Anna Maria. Na fali popularności drugiej części 365 dni debiutancki singiel aktorki może okazać się hitem. Zanim jednak go posłuchamy, zobaczcie, jak Sieklucka radziła sobie w muzycznym show Polsatu.


scena z: Anna Maria Sieklucka, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka - Gwiazdy na Amani Exchange Party

Anna Maria Sieklucka - Gwiazdy na Amani Exchange Party

Komentarze

  • Nika pisze:

    Aktorka to za dużo powiedziane. Niestety jej „gra” w 365 dni bardzo słaba. Występ w TWBZ też nie najwyższych lotow, no ale zobaczymy.

  • Gość pisze:

    Taki live jak inni wystep źycia wyciekły dane najstarszego zawódu świata hasła loginy emaile przelewy ulubione pozycje itd a ty co nie mam nawet fejsa i lubie leźec dlatego cała filozofia i to tyle

  • Dorina pisze:

    Pani Anno, „występ życia” to był duet z Piotrem Gawronem-Jedlikowskim w Twoja Twarz Brzmi Znajomo!!!!!!!!!!!!! WYkonanie było fantastyczne po każdym względem!!!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×