Anna-Maria Sieklucka wysoko celuje. Producenci „TTBZ” są gotowi na takie wcielenie gwiazdy? [WIDEO]

Anna-Maria Sieklucka o TTBZ

Anna-Maria Sieklucka o TTBZ

Anna-Maria Sieklucka zdradziła, że marzy, by w Twoja Twarz Brzmi Znajomo wcielić się w jedną z największych gwiazd popu, czyli Lady Gagę. Poradzi sobie z jej skalą?

Anna-Maria Sieklucka wielką popularność zdobyła swoją rolą w filmie 365 dni. Ekranizacja książki Blanki Lipińskiej okazała się tak samo wielkim hitem jak bestseller o tym samym tytule. Otworzyło to odtwórczyni głównej roli drzwi do wielkiej kariery. Po wielkim komercyjnym sukcesie filmu pochodząca z Lublina gwiazda na jakiś czas odsunęła się w cień, ponieważ nie spodziewała się, że rola Laury Biel tak bardzo zmieni jej zawodowe życie.

Po kilku miesiącach wróciła na dobre do show-biznesu i zaczęła w pełni spijać śmietankę, jaką przyniósł jej udział w tym projekcie. Już dziś będziemy ją mogli zobaczyć w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Anna-Maria Sieklucka o swoim udziale w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Aktorka przyjęła propozycję wzięcia udziału w wielkim hicie stacji Polsat, czyli Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 5 marca ruszy 14. edycja muzycznego show, w którym najpopularniejsze nazwiska show-biznesu będą mogły zaprezentować nie tylko swoje wokalne, ale także aktorskie zdolności wcielając się w największe gwiazdy estrady.

Anna-Maria Sieklucka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jaka piosenka byłaby dla niej największym muzycznym wyzwaniem.

Moim marzeniem wokalnym i przeobrażeniowym byłaby Lady Gaga i piosenka z filmu A Star is Born. Ta ostatnia, kiedy już śpiewa I will never love again. Jest to bardzo rozczulający utwór i bardzo trudny wokalnie. To byłoby i mocno blisko mnie jeżeli chodzi o serduszko i odczuwanie i aktorsko i wokalnie trudne wyznanie.

Lady Gaga w finałowej scenie

Lady Gaga w finałowej scenie „A Star is Born” („I Will Never Love Again”)

Czy jest jakaś osoba, w którą nie chciałaby się wcielić?

Nie ma takiej osoby. To jest tak, że wcielając się w daną postać musisz się w tym zmierzyć, wejść w tę postać. To jest trochę jak robienie dokumentu na temat tej osoby. Nie ma takiej osoby, bo traktuje każdą osobę, jako takie aktorskie wyzwanie. Cieszę się, jak losuje. Czy to będzie mężczyzna, czy kobieta, staram się dać z siebie 100% na tyle, na ile na ten moment potrafię.

W Twoja Twarz Brzmi Znajomo Anna-Maria Sieklucka będzie rywalizować m.in. z Magdą Narożną, Tamarą Arciuch, Lesławem Żurkiem i Mają Hyży.

Występ Lady Gagi z piosenką I will never Love again:


Anna Maria Sieklucka- Wiosenna Ramówka Polsatu 2021

Anna Maria Sieklucka- Wiosenna Ramówka Polsatu 2021

Anna-Maria Sieklucka – Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14

Anna-Maria Sieklucka – Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14

Lady Gaga - Instagram

Lady Gaga - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×