Szukaj

Anna Lewandowska wreszcie pokazała zaokrąglony brzuszek! Fani długo czekali na takie zdjęcie

Anna Lewandowska zdjęcie z dużym brzuszkiem

Anna Lewandowska zdjęcie z dużym brzuszkiem

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Chociaż przez długi czas ukrywała krągłości, na najnowszym zdjęciu  wyeksponowała zaokrąglony brzuszek. Jak wygląda?

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski spodziewają się drugiego dziecka. Para tę radosną wiadomością podzieliła się w zeszłym tygodniu, podczas meczu Bayernu Monachium z Olimpiakosem Pireus, w czasie którego piłkarz strzelił gola. Okazuje się, że ta decyzja nie była przypadkowa. Małżonkowie chcieli przekazać tę radosną wiadomość na boisku:

Rozmawialiśmy z Anią, uznaliśmy, że jeśli uda mi się strzelić gola, to jest to ten czas, aby oficjalnie poinformować o tym, że spodziewamy się kolejnego dziecka. To było moje marzenie: informacja oficjalna przekazana na boisku, bo z nim od dawna jesteśmy związani – przyznał Robert w rozmowie z dziennikarzami TVN24.

Zobacz: Robert Lewandowski zdradził kulisy ogłoszenia ciąży Ani. Wszystko bardzo dobrze zaplanowali! Jest ciekawiej niż mogłoby się wydawać

Anna Lewandowska z dużym ciążowym brzuszkiem. Jak wygląda?

Ania, będąc w drugiej ciąży, nie zamierza zrezygnować z aktywności. Wręcz przeciwnie, w najnowszym wpisie na Instagramie zachęca do niej inne mamy, przekonując, że ruch w ciąży jest wskazany.

Odpowiednio dobrane i bezpieczne treningi niebywale korzystnie wpływają na prawidłowy przebieg ciąży i porodu. To już zostało udowodnione. Podkreślam, że dzięki aktywności fizycznej podczas ciąży powrót do formy po jej zakończeniu jest znacznie szybszy i przyjemniejszy. WARUNEK – brak przeciwwskazań lekarza.

Zobacz: Majątek Roberta i Anny Lewandowskich przyprawia o zawrót głowy! Właśnie trafili na listę najbogatszych Polaków. Rywalizują już tylko z miliarderami

View this post on Instagram

Trening w ciąży cz. II???????????? Trening w II trymestrze ciąży. Mam jeden, ale za to mocny argument, na to, dlaczego NIE warto rezygnować z aktywności fizycznej w ciąży????????. TO MÓJ ULUBIONY TEAMAT???? Odpowiednio dobrane i bezpieczne treningi niebywale korzystnie wpływają na prawidłowy przebieg ciąży i porodu. To już zostało udowodnione. Podkreślam, że dzięki aktywności fizycznej podczas ciąży powrót do formy po jej zakończeniu jest znacznie szybszy i przyjemniejszy. WARUNEK – brak przeciwwskazań lekarza. CO POLECAM w II TRYMESTRZE? ➡️Przede wszystkim codzienne ćwiczenia wzmacniające mięśnie dna miednicy. W ich trakcie nie zapominajmy o miarowym oddechu. Każde ćwiczenie wykonujemy po 10–15 powtórzeń w 2–3 seriach. Co odradzam? ????▫głębokich skłonów z głową w dół ????▫ gwałtownych podskoków ????▫ głębokich przysiadów ????▫ leżenia przodem i tyłem ????▫unoszenia rąk powyżej linii barków (szczególnie z obciążeniem) ????▫angażowania brzucha, zwłaszcza mięśnia prostego ????▫jazdy na rolkach, łyżwach, nartach ????▫jazdy na rowerze po nierównym terenie ????▫nurkowania, wspinaczki wysokogórskiej i innych ????▫sportów, które mogą doprowadzić do niedotlenienia PRZYKŁADOWE ĆWICZENIA w II trymestrze: ✔️▫sumo squat i sumo squat ze wspięciem na palce ✔️▫wykrok w tył i w przód Uginanie ramion w podporze tyłem ✔️▫unoszenie bioder do pozycji „krzesełko” w podporze tyłem. ✔️▫Wznos nogi ugiętej do góry w klęku podpartym na przedramionach. ✔️▫pompki na kolanach ✔️▫unoszenie bioder leżąc na plecach ✔️Ćwiczenia z lekkim obciążeniem (hantwlki/butelki) Dajcie mi koniecznie znać, jak to jest lub było (!) z Waszą aktywnością fizyczną w ciąży? #pregnantworkout #pregnant #annalewandowska #healthyplanbyann #fitmama #mom @diet_training_by_ann

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Przy tej okazji żona Roberta Lewandowskiego podzieliła się uroczym zdjęciem. Gwiazda sportu ubrana jest w przylegające do ciała, sportowe ubrania, które eksponowały jej ciążowy brzuszek, rzucający się w oczy. Zresztą nie ma się czemu dziwić, Ania jest przecież w czwartym miesiącu ciąży. Fotografią zauroczeni byli internauci, którzy przyznawali, że:

  • Coś czuje, że to będzie chłopak! Aniu wyglądasz pięknie i życzę Ci dużo dużo zdrówka!!!

  • Jaka Pani piękna i promienna.

  • Wyglądasz pięknie.

Trzeba przyznać, że ciąża służy Ani. Wygląda rewelacyjnie.

Zobacz: Anna Lewandowska pochwaliła się treningiem w ciąży. Jak ćwiczy z brzuszkiem?

 


Anna Lewandowska z dużym brzuszkiem

Anna Lewandowska z dużym brzuszkiem

Anna Lewandowska - trening w ciąży

Anna Lewandowska - trening w ciąży

Anna Lewandowska - wizyta u rodziny

Anna Lewandowska - wizyta u rodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×