„The Sun” pisze o Annie Lewandowskiej. Tak tabloid przedstawił Brytyjczykom żonę Roberta

Anna Lewandowska w The Sun

Anna Lewandowska w The Sun

Dziennik The Sun nie może wyjść z podziwu nad Anną Lewandowską. Czym polska WAG zaskarbiła sobie sympatię redaktorów pisma?

Anna Lewandowska, żona Roberta Lewandowskiego, nie tylko wspiera partnera w karierze, ale również sama się rozwija. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie prowadzi firmę Foods by Ann, aplikację sportową Diet & Training by Ann oraz swojego bloga – Healthy Plan by Ann. Przed kilkoma dniami obchodziła swoje 33. urodziny.  Z tej okazji życzenia złożył jej oczywiście ukochany mąż.

Wszystkiego najlepszego dla mojej drogiej żony. Jestem bardzo szczęśliwy, że ​​możemy dzielić to piękne życie razem. Niech twój dzień będzie wypełniony szczęściem i radością. Kocham Cię.  Sto Lat – napisał na Instagramie gracz Bayernu Monachium.

Nie tylko Robert chwali swoją żonę, bo jak się okazuje, robi się ona coraz bardziej popularna nawet poza granicami naszego kraju. Dostrzegła ją prasa z Wysp Brytyjskich.

Co The Sun napisał o Annie Lewandowskiej?

Dziennik The Sun przybliżył anglojęzycznym czytelnikom sylwetkę Anny. Autorzy opisali dotychczasowe osiągnięcia 33-latki.

Poznajcie Annę Lewandowską, zdobywczynię czarnego pasa w karate, która pomogła polskiej legendzie wspiąć się na szczyt – zaczęli.

Redaktorzy dziennika podziwiają Polkę nie tylko za jej osiągnięcia w sporcie i świecie biznesu. W dalszej części tekstu dostrzegli, że to właśnie żona jest współodpowiedzialna za sukces legendy piłki nożnej:

Chcący jak najdłużej pozostać na szczycie 33-letni napastnik Bayernu Monachium polega na poradach oszałamiająco pięknej Anny dotyczących odżywiania. (…) Przyszła mu z pomocą, zachęcając go do włączenia do diety soku z buraków i świeżych ryb – przepisu, dzięki któremu Lewandowski pobił rekord Gerda Mullera. (…) To jej wiedza na temat dobrego samopoczucia pomaga mu stale podnosić poprzeczkę – dodali dziennikarze.

Podkreślili też, że Anna jest znana z ćwiczenia karate. Zdobyła ona trzy medale mistrzostw świata seniorów, sześć medali mistrzostw Europy oraz aż 29 medali Mistrzostw Polski.

The Sun już w przeszłości poświęcił Annie nieco miejsca. Pierwszy tekst o niej ukazał się jeszcze w maju 2020 roku:

W ostatnich latach, po zejściu z maty, Lewandowska skupiła się na zdrowiu i odżywianiu . Prowadzi własnego bloga i ma linię zdrowych przekąsek i produktów spożywczych. (…) Pomogła Lewandowskiemu w osiągnięciu szczytowej formy, modyfikując jego dietę, co przełożyło się na jego występy na boisku – dziennikarze zachwalali naszą rodaczkę.

Jak gdyby tego było mało, to redaktorzy uznali ją za najgorętszą WAGs w Bayernie Monachium. Określenie WAGs oznacza, oczywiście, żony i dziewczyny piłkarzy.

Anna Lewandowska na meczu Polska-Anglia

Wczoraj mogliśmy oglądać Lewandowską podczas meczu Polska-Anglia. Anna pojawiła się na trybunach wraz z córką Klarą. Ubrana w płaszcz celebrytka trzymała w ręku biało-czerwoną flagę. Jej doping okazał się skuteczny, gdyż naszej reprezentacji udało się wypracować remis z Anglikami. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

 


Anna Lewandowska w The Sun

Anna Lewandowska w The Sun

Anna Lewandowska na meczu Polska - Anglia

Anna Lewandowska na meczu Polska - Anglia

Anna Lewandowska i Klara na meczu Polska - Anglia

Anna Lewandowska i Klara na meczu Polska - Anglia

Komentarze

 • Gość22 pisze:

  Artukuł był poświęcony żonie – i jej wsparcie tam opisane nie umniejsza zasług Mamy, które są oczywiste. RL ma szczeście do kobiet i tyle. Wystarczy już tego hejtu bez powodu – może warto spoglądać na drugiego czlowieka z życzliwością, a nie nieusatną krytyka pod adresem każdego?

 • Matylda pisze:

  Z tego co pamiętam to Roberta mama pomogła, że jej syn znalazł się na szczycie. Można sobie o tym poczytać. Żonę wychwalają pod pod niebiosa, a to zasługa jego mamy. Kto by miał siłę kopać piłkę po soku z buraka, i rybie, ja bym padła na pysk po takim lichym jedzeniu, a co dopiero dorosły mężczyzna który jest sportowcem.

  • Barbara pisze:

   Dokladnie! To jakim Robert jest czlowiekiem tez zawdzięcza Mamie i jej wychowaniu. Zasługi przypisywane są żonie, ale to dzięki Rodzicom osiągnął szczyt!

 • Gość pisze:

  Chyba artykuł sponsorowany w tym „the sun”

 • Gość pisze:

  Bez przesady aż takim ekspertem we wszystkim nie jest i za Roberta nie biega jeszcze po boisku

  • Gość pisze:

   Do Matyldy ! Jaka ty jesteś prymitywna , i do tego głupia , nie mająca wiedzy na dany temat tylko się ośmieszasz .

 • roza pisze:

  za duzo piszecie o tej kreaturze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×