Anna Lewandowska nie mydli oczu i mówi o ciężkim powrocie do formy po drugim porodzie. Co było najtrudniejsze?

Ania Lewandowska w Dzień Dobry TVN

Ania Lewandowska w Dzień Dobry TVN

Anna Lewandowska w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN promowała nowe wyzwanie. Przy okazji zdradziła, jak wygląda jej powrót do formy po drugiej ciąży. 

AnnaRobert Lewandowski od kilku dni są w Polsce. Małżonkowie nadrabiają towarzyskie zaległości. Niedawno wraz z przyjaciółmi wybrali się na kolację do restauracji. Dobre humory ich nie opuszczały, co zostało uwiecznione na zdjęciach paparazzich, które obiegły media.

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN o nowym projekcie

Robert i jego żona nie tylko skupiają się na znajomych, ale także na służbowych zobowiązaniach, o których Anna Lewandowska opowiedziała w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVNPowiedziała, że pół roku nie była w Polsce, a to tutaj prowadzi pięć firm. Po długim czasie wreszcie może się spotkać z pracownikami i rozpocząć nowe projekty:

Po długiej, długiej przerwie czas spotkać się z ludźmi, moim teamem, z pracownikami. Działamy z nowymi projektami – mówiła Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN.

Lewandowscy mają w planach spotkania z bliskimi. Babcie muszą poznać obie wnuczki.

Ania Lewandowska o powrocie do formy po drugiej ciąży

Ania Lewandowska w maju została mamą po raz drugi. Powitała na świecie córeczkę, Laurę. Jak wyjawiła na antenie, chociaż po pierwszej ciąży wróciła do sportu po dwóch tygodniach, tym razem zrobiła sobie dłuższą przerwę. Nie jest już tak łatwo:

Nie jest łatwo wrócić do takiej formy, jak po pierwszym dziecku – powiedziała Ania.

Trenerka nie tylko wychowuje dziewczynki, ale także łączy macierzyństwo z karierą zawodową. Chociaż mnóstwo uwagi poświęca dzieciom, wkrótce rusza z kolejnym wyzwaniem. Będzie zachęcać internautów do aktywności i ruszenia się z kanapy.  O tym będą przypominać nowe posty w social mediach. Ania zdradziła, że nie zabraknie ciekawych gości, którzy będą ćwiczyć wraz z nią.

Zobacz także: Anna Lewandowska w ciągu sekundy elegancką stylizację zamieniła w sportowy look. Co za kapitalne połączenie!

 


Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×