Anna Lewandowska pochwaliła się choinką. W tym roku ubrała ją… dopiero od połowy. Skąd taki pomysł?

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska już oficjalnie rozpoczęła świąteczny sezon. Pochwaliła się w sieci piękną choinkę. Drzewko ubrała jednak od połowy w górę. Wyjaśniła dlaczego.

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w show-biznesie. Żona Roberta Lewandowskiego od wielu lat spełnia się w roli trenerki fitnessu, a aplikacja, którą w tym celu stworzyła, cieszy się ogromną popularnością. Można tam znaleźć ćwiczenia dla osób z różnym stopniem zaawansowania, a także odpowiednio dostosowane diety. Oprócz tego ma także własną firmę cateringową i kosmetyczną. Poza tym jest największym wsparciem dla swojego męża, co podkreśla on przy każdej możliwej okazji.

Chociaż małżonkowie mają bardzo napięte zawodowe grafiki, to udało im się stworzyć wspaniałą rodzinę. Ponad 4 lata temu doczekali się narodzin starszej córeczki. Klara stała się oczkiem w głowie rodziców, a fani tej pary po prostu oszaleli. Chociaż rodzice nie zdecydowali się pokazać nigdy jej twarzy to i tak każdy kolejny post z dziewczynką wzbudza falę komplementów.

Anna Lewandowska ubrała choinkę w nietypowy sposób

Ania i Robert w zeszłym roku po raz drugi zostali rodzicami. Do Klary dołączyła jej młodsza siostra Laura. Dumni rodzice doskonale radzą sobie z opieką nad dziewczynkami. Podróżują z nimi po świecie, zabierają na mecze, a w domu również starają się zapewnić im szereg atrakcji. Kilka dni temu Ania pochwaliła się tym, że Klara już ubrała choinkę. Nie od dzisiaj wiadomo, że ze względu na córeczkę Lewandowscy dosyć wcześnie zaczynają świąteczny sezon i ozdabiają dom, w czym bardzo chętnie uczestniczy ich starsza pociecha.

Gwiazda pokazała już w sieci pięknie przystrojone drzewko, ale zdradziła, że musiała je ubrać w dość nietypowy sposób. Wszystko ze względu na małą Laurę, która jest bardzo zainteresowana kolorowymi ozdobami. Dla jej bezpieczeństwa wszystkie niebezpieczne bombki znalazły się tak wysoko, by nie mogła po nie sięgnąć.

W tym roku bombki szklane musiałam wieszać od połowy choinki w górę. Laura to mały rzobójnik – napisała na Instagramie.

Trzeba przyznać, że Ania znalazła ciekawy patent na to, by drzewko było nadal piękne, a jej córeczka nie zrobiła sobie krzywdy.


Anna Lewandowska pokazała choinkę

Anna Lewandowska pokazała choinkę

Anna Lewandowska pokazała choinkę

Anna Lewandowska pokazała choinkę

Anna Lewandowska pokazała choinkę

Anna Lewandowska pokazała choinkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×