Anna Lewandowska oficjalnie rozpoczyna świąteczny sezon. Klara już ubrała choinkę. Wszystkim pochwaliła się w sieci

Anna Lewandowska z Klarą

Anna Lewandowska z Klarą

Anna Lewandowska pokazała choinkę. Ubrała ją Klara. Gwiazda pochwaliła się świąteczną atmosferą, jaka już zagościła w jej domu w Monachium.

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej znanych gwiazd rodzimego show-biznesu. Jest o niej głośno nie tylko ze względu na to, że jest żoną jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Przede wszystkim zasłynęła jako bizneswoman i guru fitnessu. To ona nakłania fanki do tego, aby regularnie ćwiczyły i dbały o zdrową dietę. Trenerka sama jest najlepszą reklamą firm, które prowadzi – po dwóch ciążach może się pochwalić idealną wręcz figurą.

Chociaż jest niezwykle zapracowana, to razem z Robertem Lewandowskim udało im się stworzyć wspaniałą rodzinę. Małżonkowie doczekali się już dwojga dzieci. Wspólnie wychowują 4-letnią córeczkę Klarę i Laurę, która niedawno skończyła 1,5 roku. Ania pomimo służbowych obowiązków i życia prywatnego bardzo prężnie prowadzi swoje social media. To właśnie tam dzieli się ciekawostkami z życia prywatnego.

Anna Lewandowska pokazała choinkę na 2021 rok

Ania zgromadziła wokół siebie ogromną grupę fanów, którzy śledzą jej życie zawodowe, ale w szczególności prywatne. Na Instagramie jej konto obserwuje 3,5 mln użytkowników, co jest jednym z najlepszych wyników w polskim show-biznesie. Są oni bardzo ciekawi, jak gwiazda spędza czas w domowym zaciszu.

Lewandowscy są dla obserwatorów bardzo łaskawi i chętnie dzielą się urywkami ze swojej codzienności. Ostatnio nagrali filmik, w którym odpowiedzieli na pytania dotyczące swojego związku. Ania często udostępnia na swoim profilu także okno pytań, gdzie odpowiada na większość kwestii nurtujących jej fanów.

Internauci zadają sporo pytań o jej firmy, ale nie da się ukryć, że najwięcej chcą wiedzieć o samej trenerce i jej najbliższych. Jedna z wielbicielek zapytała gwiazdę, kiedy planuje ubrać w tym roku choinkę. Okazało się, że trenerka już rozpoczyna świąteczne przygotowania.

Od dziś zaczynamy – napisała Ania.

Na dowód tego pochwaliła się zdjęciem Klary ubierającej świąteczne drzewko, które możecie zobaczyć w naszej galerii. Widać, że dziewczynka już nie może się doczekać nadchodzących dni.

Wy też w tym roku tak wcześnie startujecie z sezonem świątecznym, czy cierpliwie czekacie do grudnia?


Klara Lewandowska ubiera choinkę

Klara Lewandowska ubiera choinkę

Klara Lewandowska zrobiła sesję świąteczną

Klara Lewandowska zrobiła sesję świąteczną

Klara Lewandowska pisze list do świętego Mikołaja

Klara Lewandowska pisze list do świętego Mikołaja

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×