Anna Lewandowska w czasie kwarantanny założyła Tik-Toka. Jej taniec z Robertem bije rekordy w sieci

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska zadebiutowała na Tik-Toku. Jest to chyba najbardziej spektakularne wejście w aplikację. Na jednym z filmików zatańczył z nią Robert Lewandowski — jak on tańczy!  Już są rekordy wyświetleń.

Anna Lewandowska już jest niekwestionowaną gwiazdą internetu. Ma bardzo szerokie zasięgi, a opisy robi w kilku językach, bo fanów ma wszędzie. Jej Instagram obserwuje ponad 2 miliony ludzi, ale trenerka jest bardzo ambitna, więc ruszyła, żeby podbić Tik-Toka – to może być już trudniejszym zadaniem. Jednak wyzwania nie są straszne dla Ani. Zadebiutowała 18 marca. Jak jej idzie?

Anna Lewandowska na Tik-Toku

Anna Lewandowska została w domu. Pokazuje na Instagramie, a teraz także na Tik-Toku, czym się zajmuje w wolnym czasie. Do najnowszego filmiku w aplikacji zaprosiła Roberta.

Wykonali razem krótką choreografię. Wiadomo, że Lewa z poruszaniem się nie ma problemów, ale jej mąż chyba wszystkich zaskoczył. Jak on się rusza! Ho,ho, ho! Któż by się tego spodziewał. Węszymy kolejnego kandydata do Tańca z Gwiazdami.

Ania Lewandowska ma konto na TikToku

Ania Lewandowska ma konto na TikToku

Układ w wykonaniu Lewandowskich tak się spodobał internautom, że już okrzyknęli ich ulubioną parą Tik-Toka. Trzeba przyznać, że to dopiero jest wejście smoka — niezwykle udany debiut w popularnej zwłaszcza wśród młodzieży aplikacji.

  • Wow, Robert! Nie wiedziałam, że tak się ruszasz!
  • Ale super!
  • Lewy, co za kocie ruchy – piszą zachwyceni internauci.

Czym jest Tik-Tok?

Tik-Tok, to niezwykle szybko rozwijająca się, popularna zwłaszcza wśród młodych ludzi aplikacja — nowy sposób na komunikację z ulubionymi influencerami, a także gwiazdami. Polega na nagrywaniu krótkich filmików. Tu liczy się przede wszystkim oryginalny pomysł i wykonanie. Wygląda na to, że Anna Lewandowska znalazła patent i na tę aplikację.

Zobacz także: Wojciecha Szczęsnego podczas kwarantanny wspiera Anna Lewandowska. Trenerka wyświadczyła mu nie lada przysługę


Screenshot_20200322-135847_TikTok

Ania Lewandowska założyła konto na TikToku

Screenshot_20200322-135849_TikTok

Ania Lewandowska pokazała jak tańczy Lewy

Screenshot_20200322-135851_TikTok

Ania Lewandowska pokazała jak tańczy Lewy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×