Szukaj

Anna Lewandowska gubi kilogramy po ciąży dzięki prostej diecie. Oto sekret jej szybkiego powrotu do formy

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska niecałe dwa miesiące temu przywitała na świecie swoją drugą córeczkę Laurę. Trenerka już rozpoczęła walkę o powrót do formy sprzed ciąży.

Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą dwóch pięknych córeczek. Laura urodziła się 6 maja 2020 roku, poród obył się w Niemczech. Powitała na świecie córeczkę, Laurę, która urodziła się w Niemczech. Trenerka ostatnio wraz z bliskimi gościła przez chwilę w Warszawie.  Zaproszono ją między innymi do udziału w niedzielnym wydaniu programu Dzień Dobry TVN, gdzie zdradziła szczegóły powrotu do formy po drugim porodzie.

Nie jest łatwo wrócić do takiej formy, jak po pierwszym dziecku – powiedziała Ania.

Anna Lewandowska ostro walczy o powrót do formy po drugiej ciąży

Anna Lewandowska zapowiedziała, że rusza z nowym wyzwaniem, które pozwoli jej wrócić do formy. W Fighter Challenge uczestniczą nie tylko jej fanki, ale także zaprzyjaźnione gwiazdy show-biznesu. Podczas środowych ćwiczeń towarzyszyła jej Kasia Zielińska. Natomiast w ostatniej relacji widzieliśmy Jakuba Wesołowskiego. 

Trenerka wraz z nimi dzielnie walczy o formę sprzed drugiej ciąży, chociaż w trakcie jej trwania wcale nie przytyła tak wiele.

W drugiej ciąży Anna przytyła 12 kilogramów, z których do zrzucenia zostało zalewie kilka. Ania karmi piersią, dlatego wykonuje lekkie ćwiczenia, idealne dla mam – zdradziła jedna z uczestników jej treningów.

Jednak same ćwiczenia nie wystarczą do uzyskania pięknej sylwetki. Lewandowska zwraca także szczególną uwagę na to co i jak je. Zdrowa dieta to podstawa w żywieniu jej i jej rodziny.

Z menu obliczonego na 1800 kcal dziennie żona Lewego wykluczyła takie produkty jak: pszenica, laktoza, gluten i rośliny strączkowe. Kolejną zasadą, na jaką zwraca uwagę przy przygotowaniu posiłków,  jest niełączenie w jednym daniu białka z węglowodanami.

Młodej mamie gratulujemy wytrwałości i samozaparcia. Jesteśmy pewni, że na efekty nie trzeba będzie długo czekać.


Anna Lewandowska i Kasia Zielińska

Anna Lewandowska i Kasia Zielińska

Anna Lewandowska i Jakub Wesołowski

Anna Lewandowska i Jakub Wesołowski

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×