Pokoik Klary Lewandowskiej to prawdziwy raj dla małych dziewczynek. Czego tam nie ma!

Anna Lewandowska - pokoik Klary

Anna Lewandowska - pokoik Klary

Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda królestwo jej córeczki, Klary. Pokoik dziewczynki robi wrażenie.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przebywają w Niemczech w swoim domu w Monachium. Z powodu pandemii koronawirusa, zdecydowali się tam zostać i odbyć dobrowolną kwarantannę. Jakiś czas temu zdobyli się na szlachetny gest, o którym mówią media na całym świecie. Przekazali na walkę z COVID-19 milion euro, co świadczy o tym, że świetnie zdają sobie sprawę z powagi sytuacji. Oboje są bardzo aktywni w social mediach, gdzie zachęcają do podporządkowania się dyrektywom rządzących.

Ania Lewandowska wykorzystuje ten czas, między innymi, na zabawy z Klarą. Niedawno pokazała urocze zdjęcia z dziewczynką, na których można podziwiać pokój jej córeczki.

Anna Lewandowska pokazała pokój Klary

Na profilu babybyann Lewandowska opublikowała urocze zdjęcia z Klarą. Przy okazji możemy podziwiać, jak wygląda pokoik dziewczynki. Czegóż tam nie ma!

Królestwo Klary utrzymane jest w jasnych kolorach. Malutka ma swoją drewnianą kuchnię, w której gotuje właśnie jakieś przysmaki, które serwuje swojej mamie. W tle widać jej łóżeczko, a nad nim półeczkę. Podłoga wyłożona jest wygodną wykładziną.

View this post on Instagram

Proszące spojrzenia, kolorowe talerze czy opowieści o ulubionych bohaterach i ich smakołykach ???? Każdy z nas, rodziców, próbował różnych sposobów na małych niejadków ???? Jedne się sprawdziły, a inne nie do końca… My, rodzice, musimy się wspierać ???????? i dzisiaj na blogu znajdziecie wpis Ani @annalewandowskahpba ze wskazówkami, które mogą zachęcić nasze maluchy do jedzenia ???? . . Macie jakieś swoje sposoby? Dajcie nam znać w komentarzach ☺️ . . ???? Link w BIO!???? . . ???? @annalewandowskahpba ???? @szulcworks . . #baby #child #kids #healthymeal #mealsforkids #receipe #dziecko #maluch #zdrowie #zdrowienatalerzu #przepisydladzieci #annalewandowska #babybyann

A post shared by Baby by Ann (@babybyann) on

Zobaczcie także, jak świetnie wygląda Ania, która już niedługo urodzi swoje drugie dziecko. Za jakiś czas Klara będzie miała towarzystwo do zabawy. Córka trenerki, to mała modnisia. W musztardowych spodenkach, niebieskiej koszulce i ze spineczką-gwiazdką wygląda przesłodko w swoim królestwie.

Internauci z entuzjazmem zareagowali na post. Nie tylko odpowiadali na poruszony w nim problem dzieci niejadków. Dopytywali się skąd poszczególne elementy wystroju pokoiku. Takie wnętrze zdecydowanie pasuje do małej księżniczki.

Zobacz także: Anna Lewandowska w czasie kwarantanny założyła Tik-Toka. Jej taniec z Robertem bije rekordy w sieci


Pokoik Klary Lewandowskiej

Pokoik Klary Lewandowskiej

Pokoik Klary Lewandowskiej

Pokoik Klary Lewandowskiej

Klara Lewandowska - Dzień Kobiet 2020

Klara Lewandowska - Dzień Kobiet 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×