Szukaj

Anna Lewandowska pokazała się z nietęgą miną po nieprzespanej nocy. Laura i Klara nieźle dały jej popalić

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska na Instagramie pokazała zdjęcie po nieprzespanej nocy. Pozowała z podkrążonymi oczami i kubkiem kawy. Jak jej wpis odebrali internauci?

Anna Lewandowska na początku maja po raz drugi została mamą. Trenerka nie zdecydowała się na długi odpoczynek i błyskawicznie wróciła do aktywności w social mediach. Na Instagramie pokazuje córki, promuje produkty sygnowane swoim nazwiskiem, a także zdobywa się na osobiste posty.

Do tych ostatnich należy wpis, który opublikowała niedawno. Pokazała, jak wygląda jej brzuch siedemnaście dni po porodzie. Ma nadzieję, że w ten sposób zachęci internautki do aktywności:

Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta… ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fiz. przed i w trakcie ciąży. Mam nadzieje, że mi się to udało. Ciało kobiety może wiele! … i niesamowite jest to, że w naszych ciałach rozwijają się takie cuda.

Niewyspana Anna Lewandowska o cieniach macierzyństwa

Anna Lewandowska w mediach społecznościowych z reguły pokazuje zdjęcia, na których pozuje z uśmiechem na twarzy, w dobrze dopasowanych stylizacjach.

Wydaje się, że trenerka postem, który udostępniła w sieci w czwartek, chciała pokazać, że macierzyństwo chwilami bywa trudne. Na nowej fotografii pozuje z podkrążonymi oczami i z kubkiem kawy w ręku. W opisie podkreślała, że tej nocy córeczki nie dały jej zbyt długo pospać:

Po dzisiejszej nocy… 1:0 dla moich dzieci. KAWY POPROSZĘ. Najlepiej wiadro. Znacie to?

W komentarzach spora grupa internautek pisze, że im także zdarzają się takie momenty:

  • Oj znam i rozumiem …. niech moc będzie z Tobą.
  • Dokładnie tak miałam wczoraj, kiedy młoda postanowiła od 1:30 nie spać i jedyne czego chciała to ‚opa’.
  • Oj mi też się przyda, moje dzieci w tym tygodniu pobiły rekord rekordów. Pobudka o 4:00.

Wśród komentujących znalazła się także Magdalena Steczkowska. Napisała, że doskonale zna ból Ani, ponieważ jej córce także zdarzało się nie spać w nocy:

Oj Kochana. Moja najstarsza, już 18-letnia córka, nie przespała ani jednej nocy przez 3 lata!!! Ze zmęczenia zdarzyło mi się nie np. wejść w ścianę. Całym sercem jestem z Tobą.

Trzymamy kciuki, żeby córki Lewandowskiej dały mamie odespać noc.


Anna Lewandowska pokazała zdjęcie po nieprzespanej nocy

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie po nieprzespanej nocy

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×