Płeć drugiego dziecka Anny Lewandowskiej ujawniona. Urodzi syna czy córkę?

Anna Lewandowska - płeć drugiego dziecka

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Urodzi chłopca czy dziewczynkę? Flesz twierdzi, że dotarł do informacji na temat płci drugiego dziecka Ani Lewandowskiej. Co udało się ustalić dziennikarzom?

Anna Lewandowska jest w czwartym miesiącu ciąży. Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka, o czym poinformował jej mąż Robert Lewandowski. Po jednym z meczów wykonał gest, który nie pozostawiał wątpliwości – ich rodzina wkrótce się powiększy. O szczegółach informowaliśmy tutaj.

Zobacz: Ciężarna Anna Lewandowska pokazała brzuch! Jej wpis zrobi na was wrażenie: „Dziś moje ciało ma inne zadanie”

Płeć drugiego dziecka Ani Lewandowskiej. Chłopiec czy dziewczynka?

Od tego momentu przyszła mama nie ukrywa swojego błogosławionego stanu, a wręcz przeciwnie, chętnie wypowiada się na temat dziecka, zachęcając swoje obserwujące m.in. do aktywności w ciąży. Dodatkowo bierze udział w imprezach i wydarzeniach, w czasie których wybiera przyciągające uwagę stylizację, które często odciągają uwagę od rosnących krągłości.

[wp_quiz id=”804″]

Zobacz: Ciężarna Anna Lewandowska w wygodnej stylizacji kibicuje Polsce na meczu Polska-Słowenia. Widać brzuszek?

Anna Lewandowska - na premierze Procederu

Anna Lewandowska – na premierze Procederu

Chociaż nie jest tajemnicą, że trenerka drugie dziecko urodzi w przyszłym roku, przez rodziców ukrywana jest płeć maleństwa. Dziennikarze magazynu Flesz twierdzą, że udało się im ją ustalić. Ania Lewandowska urodzi chłopca czy dziewczynkę? Ich zdaniem, wszystko już jasne:

Ania pochwaliła się jednej z bliskich przyjaciółek, że spodziewa się dziewczynki – zdradziła w magazynie znajoma trenerki.

Na ten moment Lewandowscy nie skomentowali tych doniesień. Jest spora szansa, że zrobią to po wakacjach, na które wybierają się podobno pod koniec listopada. Czy tak rzeczywiście będzie? Wkrótce się przekonamy.

Zobacz: Ciężarna Anna Lewandowska trenuje w towarzystwie Klary. Córka sportowców czuje się na siłowni jak ryba w wodzie!

 


Anna Lewandowska pokazała brzuch

Anna Lewandowska pokazała brzuch

Anna Lewandowska pozuje na stadionie w butach Prady

Anna Lewandowska pozuje na stadionie w butach Prady

Anna Lewandowska na meczu Polska-Słowenia

Anna Lewandowska na meczu Polska-Słowenia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×