Anna Lewandowska wyżaliła się przed tysiącami osób. Ma męża i rodzinę, ale i tak czuje się samotna. Zdradziła powód

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zdecydowała się na smutne wyznanie. Zdobyła się na to w najnowszym wywiadzie. Jak się okazuje, czasem doskwiera jej samotność.

Anna Lewandowska to uznana influencerka, bizneswoman i trenerka fitness. To dzięki niej tysiące Polek wstało z kanap i ruszyło, żeby ćwiczyć. Gwiazda wybiła się na szersze wody dzięki małżeństwu z tytanem futbolu, Robertem Lewandowskim, piłkarzem Bayernu Monachium i reprezentacji narodowej Polski (a wiele wskazuje na to, że niedługo FC Barcelony).

Para, wraz ze swoimi dziećmi: Klarą Laurą, spędza teraz czas na hiszpańskiej Majorce, gdzie znajduje się willa, którą kupili w ubiegłym roku. Lewandowscy korzystają tam z uroków życia. Rodzice dziewczynek najbardziej lubią rejsy jachtem. Niestety czasami dochodzi podczas nich do niekontrolowanych sytuacji. I tak np. wczoraj Polka wypadła z motorówki do wody.

Anna Lewandowska narzeka na samotność. Dlaczego?

Piękna trenerka ma też czas na kontakt z mediami i fanami. Ostatnio gościła w podcaście Liderzy na Firmamencie, który powstaje na potrzeby Radia 357. Opowiedziała w nim o swoim biznesie. Jak się okazuje, jest bardzo zaangażowana w budowanie marki.

Sama prowadzi nawet proces rekrutacyjny pracowników.

Ważne jest, żeby była charyzma, żeby była odwaga podejmowania decyzji. Wiele osób chce z nami pracować, ma wiele pomysłów, aspiracji, a potem dochodzi do podejmowania trudnych decyzji. Ważne są osoby, które potrafią podjąć mądre i trudne decyzje, i nie mówią tego, co chcemy usłyszeć – mówiła o tym, jacy muszą być ludzie w jej zespole.

Następnie powiedziała o procesie decyzyjnym w firmach. To jej zadanie, co sprawia, że czasami czuje się samotna, co przysparza jej sporo trudności:

Dalej walczę. To jest czasami tak, że masz wokół siebie ludzi mądrych, wspólnikiem jednej z moich firm jest mój mąż, więc daje mi to duże wsparcie. Natomiast na końcu tego, osobą decyzyjną jestem ja i czasem czuję się samotna, ale w kontekście takim, że nie jestem jeszcze osobą przedsiębiorczą na poziomie wielkich firm i dużo mnie jeszcze nauki kosztuje.

Rozmowę z Anią odsłuchacie poniżej.


Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara, Laura

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara, Laura

Anna Lewandowska pokazała rodzinną niedzielę na Majorce

Anna Lewandowska pokazała rodzinną niedzielę na Majorce

Anna Lewandowska pokazała rodzinną niedzielę na Majorce

Anna Lewandowska pokazała rodzinną niedzielę na Majorce

Komentarze

 • Gość pisze:

  Zdjęła dziecko z kolan i od razu udo chudsze i dluzsze:))))

 • Gość pisze:

  „czasem czuję się samotna, ale w kontekście takim, że nie jestem jeszcze osobą przedsiębiorczą na poziomie wielkich firm”

  Co za belkot. Jak tu się zatrudnić u takiej szefowej, która nie potrafi nawet powiedzieć o co jej chodzi.
  Oboje z Lewym maja z tym problem, ale tak to jest, jak zamiast studiować, to się odbiera dyplom.

 • Gość pisze:

  Coś podobnego !!!!!! żałosna i brzydka…

 • jola pisze:

  jak matka od dwojki małych dzieci może być samotna tz. ze ich nie kocha

 • Gość pisze:

  Do roboty i po nudzie będzie

  • Obserwator pisze:

   Jak ma się taką odpychającą osobowość to czego oczekiwać od innych

  • Gość pisze:

   Jakie ona może mieć pojęcie o biznesie? Studiowała ekonomię albo rachunkowość lub Marketing? To że ćwiczy przez większość czasu to nie czyni jej specjalistki od biznesu. Czy ma pojęcie o kadrach i placach lub finansach lub podatkach ? Nie sądzę. Niech ta pani zajmie się lepiej dziećmi.

 • Gość pisze:

  Coś za coś

 • Gość pisze:

  Oj tam oj tam .. bez naruszenia proszę 😂

 • Gościutdkiataki pisze:

  Nuda…niech idzie do dobrego psychologa albo lepiej psycholozki….przecież stać ja na to…po co żalić się na forum przed całym narodem…albo niech sobie następna torebunie za tysiące kupi …taka z niej gęś…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×