Anna Lewandowska wypadła w czasie zabawy na pędzącej motorówce. Potrzebowała pomocy, by wydostać się z wody

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska postanowiła spróbować sportu ekstremalnego i pływała trzymając się doczepionego do motorówki materaca. Nagle wpadła do wody i potrzebowała pomocy. 

Anna Lewandowska razem z mężem od kilku tygodni mieszkają w Hiszpanii. Małżonkowie po tym, jak zakończyli swoje zawodowe zobowiązania zameldowali się razem ze swoimi córeczkami w pięknej posiadłości na Majorce. Okazałą willę kupili w zeszłym roku i szybko stała się ona ich ulubionym miejscem. Tam właśnie spędzają każdą wolną chwilę i w pełni korzystają z uroków słonecznej wyspy. Chętnie też zwiedzają różne miejscowości i poznają najbliższą okolicę. Ania, by lepiej się zaaklimatyzować, zaczęła się nawet uczyć języka hiszpańskiego.

Gwiazda pomimo tego, że jest na wakacjach nie traci kontaktu z fanami. Jest ona jedną z najpopularniejszych influencerek w show-biznesie, a jej profil w sieci obserwuje ponad 4,2 miliona fanów, co jest znakomitym wynikiem. Właśnie udostępniła na profilu nagranie z harców w wodzie.

Anna Lewandowska wpadła do wody. Jest nagranie

Anna i Robert maksymalnie wykorzystują wolny czas i stawiają na aktywny wypoczynek. Małżonkowie nie odpuszczają treningów, ale pozwalają sobie także na szaleństwa w wodzie. Uwielbiają podróżować jachtem, a w tym czasie mogą liczyć na to, że zostaną zauważeni przez paparazzi, którzy tylko czekają na to, by zrobić im kolejne zdjęcia. Ostatnio sfotografowali trenerkę w mikro bikini.

Gwiazda próbuje też nowych sportów wodnych. Dzisiaj postanowiła popływać, trzymając się jedynie doczepionego do pędzącej motorówki materaca. Towarzyszył jej kolega. Ania na swoim Instagramie udostępniła nagranie, na którym możemy zobaczyć, co działo się w czasie tej wodnej zabawy. W pewnym momencie wpadała do wody. Oczywiście miała na sobie kapok. Po raz kolejny na materac pomagał wdrapać się kolega, który z nią płynął. Okazuje się, że nie mogła ona wyjść z wody, ponieważ tak bardzo się śmiała. Nagrywający też nie ukrywał swojego rozbawienia.

Screeny z całej sytuacji zobaczycie w naszej galerii.


Anna Lewandowska wpadła do wody

Anna Lewandowska wpadła do wody

Anna Lewandowska wpadła do wody

Anna Lewandowska wpadła do wody

Anna Lewandowska wpadła do wody

Anna Lewandowska wpadła do wody

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×