Szukaj

Anna Lewandowska zabrała Laurę na pierwsze wakacje. Pokazała, jak odpoczywają. „Tak wygląda raj”

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska aktualnie wybrała się na krótki wypoczynek. Spędza go rodzinnie. Udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie, na których zaprezentowała miejsce, w którym przebywa. Robi wrażenie.

Anna Lewandowska jest szczęśliwą żoną Roberta Lewandowskiego i dumną mamą dwóch pięknych córeczek. Laura urodziła się 6 maja 2020 roku, poród obył się w Niemczech. Dumny tata jako pierwszy zamieścił wtedy wpis na Instagramie.

Trenerka ostatnio wraz z bliskimi gościła przez chwilę w Warszawie. Zaproszono ją między innymi do udziału w weekendowym wydaniu programu Dzień Dobry TVN, gdzie zdradziła szczegóły powrotu do formy po drugim porodzie. Anna wyznała, że nie jest tak łatwo jak przy pierwszej ciąży, jednak ostro ruszyła z walką o sylwetkę. Postawiła nie tylko na ćwiczenia, ale również na dobrze dopasowaną dietę. Połączenie obu rzeczy naraz to jej przepis na sukces.

Anna Lewandowska wzięła krótki urlop

Anna i Robert Lewandowscy raczej nie należą do osób, które dzielą się swoim życiem prywatnym w sieci. Chociaż na bieżąco relacjonują swoją codzienność, to jednak są oszczędni w informacjach dotyczących na przykład wyjazdów rodzinnych. Ostatnio para wraz z dziećmi zdecydowała się wybrać na krótki wypoczynek. Jednak nie ujawniła dokąd.

Trenerka zamieściła na Instagramie zdjęcie pokazujące sielskie miejsce, w którym odpoczywa. Nie oznaczyła miejscowości, jednak obserwującym nie umknął fakt, że jest tam niezwykle luksusowo. Anna pozuje wraz z młodszą córeczką Laurą, która najprawdopodobniej zażywa drzemki w nosidle. Dziewczynka zapewne docenia uroki przebywania na świeżym powietrzu.

Lewandowska nawet w czasie wolnym nie zapomniała o swoich fankach. Prosto z krótkiego urlopu, przygotowała coś również dla nich.

Zgodnie z obietnicą, prosto z krótkiego urlopu wrzucam Wam jadłospis na jutrzejszy – napisała.

W komentarzach wierni fani życzyli rodzinie udanego odpoczynku.

  • Miłego odpoczynku Ania.
  • Eh zazdroszczę tego urlopu na maxa. Cudownej pogody!
  • Pięknie Aniu.
  • Udanego wypoczynku!
  • Tak wygląda raj.

Taki urlop zdecydowanie należy się młodym rodzicom.


Anna Lewandowska na urlopie

Anna Lewandowska na urlopie

Ania Lewandowska i Robert Lewandowski na wakacjach z Klarą

Ania Lewandowska i Robert Lewandowski na wakacjach z Klarą

Robert Lewandowski na wakacjach z Klarą

Robert Lewandowski na wakacjach z Klarą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×