Szukaj

Po Gali Mistrzów Sportu wszyscy mówią o dłoniach Lewandowskiej. Pojawiły się ciekawe teorie. Gwiazda się tłumaczy

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pojawiła się na Gali Mistrzów Sportu 2021. Gdy pozowała przed obiektywami fotoreporterów, niemal przez cały trzymała rękę na dekolcie. Dlaczego?

Anna Lewandowska niedawno została mamą po raz drugi. Powitała na świecie córeczkę Laurę. Trenerka nie pozwoliła sobie na długi urlop macierzyński. Szybko wróciła do aktywności w social mediach. Gdy uzyskała zgodę lekarza, znów zaczęła ćwiczyć i zachęcać swoje fanki do aktywności.

Ręka Anny Lewandowskiej największą sensacją Gali Mistrzów Sportu. Dlaczego?

Lewandowska nie tylko spełnia się w roli mamy i realizuje swoją karierę, ale także wspiera męża Roberta Lewandowskiego. Przed pandemią koronawirusa regularnie gościła na trybunach, teraz ogląda mecze w telewizorze. Dodatkowo pojawia się na wydarzeniach, w których jej ukochany ma szansę zdobyć wyróżnienia.

W sobotni wieczór Ania i Robert Lewandowscy wzięli udział w Gali Mistrzów Sportu 2021. Na miejsce przyjechali bardzo luksusowym mercedesem, a gdy z niego wysiedli, olśniewali swoimi stylizacjami. Trenerka postawiła na kreację z najwyższej półki. Wybrała suknię od Dolce&Gabbana, którą połączyła z sandałkami na obcasie, biżuterią marki Apart oraz czarnym puzderkiem, w które spakowała niezbędne akcesoria.

Lewandowska nie potrafiła ukryć wzruszenia, gdy Robert odbierał nagrodę Najlepszego sportowca Polski w 2020 roku. Jak na dumną żonę przystało, o sukcesie męża poinformowała w sieci. Dodała zdjęcie, na którym pozuje u boku ukochanego. W opisie podkreśliła, że jest szczęśliwa, że spełniają się jego marzenia:

@_rl9 sportowcem roku! Kochanie, to był Twój rok! Jak zawsze dumna, jestem najszczęśliwsza kiedy widzę, jak spełniają się Twoje marzenia! A teraz pędzimy do naszych córeczek.

Gdy większość internautów gratulowała Robertowi kolejnego wyróżnienia, znaleźli się też tacy, którzy wykorzystali okazję do zaspokojenia swojej ciekawości. Jedna z internautek zauważyła, że Ania niemal cały wieczór zasłaniała dekolt ręką. Padły podejrzenia, że to przez niewygodny krój sukienki:

Raczej ta suknia była niewygodna. Miałam wrażenie, że Anna bała się, że coś jej tam wyskoczy, bo cały czas zasłaniała ręka i poprawiała.

Anna Lewandowska postanowiła zareagować i rozwiać wszelkie wątpliwości. Napisała, że w ten sposób pokazywała biżuterię:

Eksponowałam biżuterię.

Przypomnijmy, że gwiazda jest ambasadorką nowej kolekcji Apartu. Myślicie, że pozowanie w taki sposób miała narzucone w kontrakcie?


Anna i Robert Lewandowscy - Gala Mistrzów Sportu 2021

Anna i Robert Lewandowscy - Gala Mistrzów Sportu 2021

Anna Lewandowska – Gala Mistrzów Sportu 2021

Anna Lewandowska – Gala Mistrzów Sportu 2021

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×