Laura Lewandowska rośnie jak na drożdżach. A jeszcze niedawno była tak rozkosznym noworodkiem

Anna Lewandowska z Laurą

Anna Lewandowska z Laurą

Anna Lewandowska na Instagramie dodała urocze zdjęcie, na którym bawi się z Laurą. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach, a internauci są nią oczarowani. Jak komentują wpis?

Anna Lewandowska stara się być bardzo aktywna w sieci. Regularnie dodaje nowe posty, w których namawia internautów do zmiany życia na lepsze. Nie tylko zachęca ich do treningów, czy serwuje przepisy na zdrowe i smaczne dania, ale także nawołuje do zadbania o zdrowie psychiczne.

Tak jak niedawno, gdy zdradziła prosty sposób, który sprawił, że udało się jej pokonać wszelkie kompleksy:

Jesteście ciekawi jak zaczęła się moja zmiana? WYPISYWAŁAM swoje mocne strony, a następnie CZYTAŁAM tę listę na głos. W chwilach zwątpienia, powracających wątpliwości, sięgam do moich zapisków. Dbam o swój rozwój osobisty. Uwielbiam rozmowy z ciekawymi i mądrymi ludźmi, lubię inspirować się kobietami przedsiębiorczymi, wspaniałym mamai, korzystam ze szkoleń coachingowych, czytam. Wszystko to bardzo mi pomaga – radzi Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska z Laurą. Rozkoszne zdjęcie obiegło sieć

Ania jest nie tylko wzorem do naśladowania dla mnóstwa osób. Jest przede wszystkim mamą, która wychowuje dwie córki. Młodsza z nich, Laura, przyszła na świat w maju. Dziewczyna na początku września skończyła więc cztery miesiące i sądząc po najnowszym zdjęciu, które pojawiło się w sieci, rośnie jak na drożdżach.

Anna Lewandowska udostępniła fotografię, na której trzyma córeczkę w ramionach. Dziewczynka jest ubrana w brązowy sweterek, różową kamizelkę i jasne spodnie. Nie widać jej twarzy, ale nie da się ukryć, że córka Lewandowskich pięknie się rozwija.

O tym, że Laura z każdym dniem jest coraz bardziej rozkoszna, są przekonani także internauci. W komentarzach pod zdjęciem piszą:

  • Klara jak i Laura maja takie same uszka, wypisz wymaluj identyko.
  • Największa motywacja najpiękniejsza miłość. Laura jest przeurocza. Bardzo ładne dziecko, serio.
  • Jak ja kocham takie maleństwa, najcudowniejszy okres!!

Trudno nie zgodzić się z wpisami. Córka Lewandowskich jest bardzo urocza.


Anna Lewandowska z Laurą

Anna Lewandowska z Laurą

Anna Lewandowska i Laura

Anna Lewandowska i Laura

Anna Lewandowska i Laura

Anna Lewandowska i Laura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×