Szukaj

Anna Lewandowska wygrała walkę z kompleksami w prosty sposób. Zdradziła jak. Psycholodzy za takie rady biorą kilkaset złotych

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska opowiedziała o kompleksach, z którymi walczyła w młodzieńczych latach. Co jej przeszkadzało? Jak sobie poradziła? 

Anna Lewandowska niedawno została mamą po raz drugi. Trenerka nie zdecydowała się na długi urlop macierzyński. Krótko po porodzie wróciła do aktywności w social mediach, gdy tylko uzyskała zgodę lekarza, zaczęła ćwiczyć. Ruszyła z nowym wyzwaniem do udziału, w którym zachęcała internautki.

Żona Roberta nie tylko prowadziła treningi, ale także serwowała przepisy na zdrowe i smaczne dania. Każda z osób, która przyłączyła się do tego wydarzenia, zyskała nową, smukłą sylwetkę.

Anna Lewandowska o kompleksach. Z czym się zmagała?

Chociaż Lewandowska stanowi wzór do naśladowania dla wielu osób, przeszła długą drogę, by dojść do miejsca, w którym jest obecnie. W tym celu musiała zwalczyć kompleksy, o czym opowiedziała w nowym poście na Instagramie. Zdradziła, że jako nastolatka zmagała się z tymi samymi problemami, co jej rówieśnicy:

Dobrze pamiętam czas, w którym jako nastolatka mieszkałam w Podkowie Leśnej. Roztargniona Ania borykała się z tymi samymi wątpliwościami i kompleksami, co każda dziewczyna.

Gdy jednak zaczęła dorastać nabrała pewności siebie:

Dojrzewając nabrałam pewności siebie (znowu się powtórzę sport mi w tym pomógł), uświadomiłam sobie, że z dziewczyny z małego miasta wyrosłam na kobietę, która wie czego chce. Po prostu lubi i docenia to, jaka jest!

Lewandowska podzieliła się sprawdzonym sposobem na to, by pokonać swoje słabości:

Jesteście ciekawi jak zaczęła się moja zmiana? WYPISYWAŁAM swoje mocne strony, a następnie CZYTAŁAM tę listę na głos. W chwilach zwątpienia, powracających wątpliwości, sięgam do moich zapisków. Dbam o swój rozwój osobisty. Uwielbiam rozmowy z ciekawymi i mądrymi ludźmi, lubię inspirować się kobietami przedsiębiorczymi, wspaniałym mamai, korzystam ze szkoleń coachingowych, czytam. Wszystko to bardzo mi pomaga.

View this post on Instagram

Appreciation🌹 We are happy to talk about our GOALS, DREAMS, PLANS. But often there is something stopping us… Lack of self-confidence, lack of the right attitude…. I am sure that everyone knows what I'm talking about. Sometimes it is difficult for us to appreciate ourselves, we focus mainly on what we like about others and what we lack. Are you curious how ive CHANGE? I wrote down my strengths and then read the list. In moments of doubt and failure, I look back to my notes. They remind me that I really have something to like! _________ DOCENIANIE 🌹 Wiele z nas chętnie mówi o swoich CELACH, MARZENIACH , PLANACH.Ale często na drodze do ich realizacji jest coś, co ją uniemożliwia. Brak wiary w siebie, brak odpowiedniego nastawienia, czy też kompleksy.  Pewnie każdy wie, o czym mówię. Czasami trudno nam docenić samych siebie, koncentrujemy się głównie na tym, co podoba nam się u innych, a czego nam samym brakuje. Dobrze pamiętam czas, w którym jako nastolatka mieszkałam w Podkowie Leśnej. Roztargniona Ania borykała się z tymi samymi wątpliwościami i kompleksami, co każda dziewczyna.  Dojrzewając nabrałam pewności siebie (znowu się powtórzę😆 sport mi w tym pomógł) , uświadomiłam sobie, że z dziewczyny z małego miasta wyrosłam na kobietę, która wie czego chce.Po prostu lubi i docenia to,jaka jest! Pomogło mi doświadczenie, które zdobyłam budując relacje z innymi KOBIETAMI, pracując z nimi, wzajemnie się motywując, ucząc się od siebie nawzajem. Wiele akcji, w których uczestniczyłam, pokazało mi, że mam w sobie siłę. Jesteście ciekawi jak zaczęła się moja zmiana? WYPISYWAŁAM swoje mocne strony, a następnie CZYTAŁAM tę listę na głos. W chwilach zwątpienia, powracających wątpliwości, sięgam do moich zapisków.  Dbam o swój rozwój osobisty. Uwielbiam rozmowy z ciekawymi i mądrymi ludźmi, lubię inspirować się kobietami przedsiębiorczymi, wspaniałym mami, korzystam ze szkoleń coachingowych, czytam. Wszystko to bardzo mi pomaga.  ▶️Zacznijmy od początku… Wypisz proszę 3 CECHY , które cenisz w sobie. Na mojej liście znalazły się: pracowitość, pozytywne nastawienie, dyscyplina… A Ty? Co tak naprawdę w sobie lubisz? Cenisz? Czekam na Wasze wpisy ❤️ ⬇️⬇️⬇️

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Rady Ani nie przeszły bez echa. Internautki w komentarzach dziękują jej za podzielenie się tym szczerym wpisem, a także wypisywały cechy charakteru, które w sobie cenią.


Anna Lewandowska o kompleksach

Anna Lewandowska o kompleksach

Anna Lewandowska - zdjęcie z córkami

Anna Lewandowska - zdjęcie z córkami

Anna Lewandowska buty

Anna Lewandowska buty

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×