Anna Lewandowska pokazała najpiękniej, jak się da, że jest dumna z Roberta. Urocze kadry podbijają internet

Ania i Robert Lewandowscy

Ania i Robert Lewandowscy

Anna Lewandowska pokazała na Instagramie, jak bardzo dumna jest z osiągnięć Roberta Lewandowskiego. Urocze kadry podbijają internet.

W 2013 roku Anna i Robert Lewandowscy wzięli ślub. Od tego momentu tworzą zgrany duet oraz wzajemnie się wpierają i motywują. Gdy piłkarz daje z siebie wszystko na boisku, może liczyć na wsparcie żony, która mocno trzyma za niego kciuki. Ania dopinguje go na trybunach lub przed telewizorem, gdzie towarzyszy jej Klara. Z kolei sportowiec wspiera trenerkę w realizowaniu jej marzeń.

Małżonkowie świetnie sprawdzają się także w roli rodziców Klary i Laury, które co jakiś czas pokazują w social mediach. Chociaż Lewandowscy nie upublicznili wizerunku dzieci, dzielą się z internautami ważnymi momentami z ich codzienności. Tak jak niedawno, gdy pokazali przyjęcie urodzinowe, które zorganizowali dla dziewczynek.

Ostatnio wiele się działo w życiu rodziny, a to za sprawą Roberta, który będąc w szczytowej formie, pobijał kolejne rekordy. Anna uroczym postem na Instagramie pokazała mężowi, jak bardzo jest z niego dumna.

Anna Lewandowska jest dumna z Roberta Lewandowskiego

Przypomnijmy. W sobotnim meczu Bayernu Monachium z Augsburgiem Robert pobił rekord Bundesligi w ilości strzelonych w jednym sezonie bramek, którego nikt nie zdołał ruszyć przez 50 lat! Do tej pory należał on do legendarnego Gerda Müllera i wynosił 40 goli. Lewy strzelił ich 41! Przez wiele lat najlepsi snajperzy ligi niemieckiej nawet rzadko się do tego wyniku zbliżali. Mało tego, piłkarz, cokolwiek by się nie wydarzyło we wspomnianym spotkaniu, i tak miał powody do świętowania. Wiadomo było, że zdobył szóstą w karierze i czwartą z rzędu koronę króla strzelców.

Anna Lewandowska pokazała na Instagramie, jak bardzo jest dumna z męża. Opublikowała romantyczne zdjęcie, na którym małżonkowie w białych stylizacjach dają sobie buziaka. Napisała krótko, używając hasztagów:

#proud#love (duma i miłość)

 


Pod postem nie zabrakło słów uznania od fanów, którzy podziwiają nie tylko urodę pary, ale przede wszystkim to, jak bardzo się wspierają i mogą na siebie liczyć w każdym momencie życia.


Anna Lewandowska jest dumna z Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska jest dumna z Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska jest dumna z Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska jest dumna z Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski pobił rekord Bundesligi

Robert Lewandowski pobił rekord Bundesligi

Komentarze

 • Viki pisze:

  A mnie nogi bolą bo jeździłam na rowerze .

 • Gość pisze:

  Fajna rodzinka ‼️❤️ Widać że się kochają,ludzie są zawistni Ciężko na te luksusy pracuje Ja też bym była dumna z takiego męża ‼️❤️ A kto by nie chciał żyć lepiej ❓ Są młodzi i los dał im taką szansę ❤️‼️ Powodzenia cieszę się razem z nimi 😘😘😘😘😘

 • Gość pisze:

  Za jego pieniadze ,zawsze bedzie z niego dumna.

 • Gość pisze:

  Nie rozumiem fascynacji futbolem jak również jak piłkarze sa tak wysoko wynagradzani. Nie jest to sport widowiskowy ani elegancki. Nikomu nie zazdroszczę ale powinna być jakaś granica.

 • Gość pisze:

  Tragedia. Wszystko na pokaz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×