Anna Lewandowska z córeczkami wypoczywa na Majorce. Zdjęcia z hiszpańskiego domu gwiazdy zapierają dech

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska razem z mężem w zeszłym miesiącu oglądali posiadłość w Hiszpanii. Zdaje się, że transakcja doszła do skutku. Żona piłkarza od kilku dni przebywa w Hiszpanii i pokazuje fanom przepiękne zdjęcia.

Anna i Robert Lewandowscy robią zawrotne kariery. Zarówno piłkarz jak i trenerka fitnessu od kilku lat odnoszą sukces za sukcesem. Zarówno każde z osobna, jak i w duecie mogą się pochwalić wspaniałymi osiągnięciami. Piłkarz ma właśnie formę swojego życia i nie tylko zdobywa gol za golem, ale także zakończył miniony sezon ze wszystkimi możliwymi sportowymi wyróżnieniami i nagrodami. Ania natomiast z powodzeniem rozwija kolejne biznesy, a jej aplikacja treningowa w czasie pandemii przeżywa prawdziwy boom. Gwiazda wszystko to łączy z opieką nad córeczkami i wspieraniem męża w sportowej karierze. Robert przy każdej okazji podkreśla, że jego żona jest prawdziwym oparciem.

Małżonkowie od kilku lat dzielą swój czas pomiędzy Polskę, a Niemcy. Na co dzień mieszkają w pięknym domu w Monachium, jednak mają też swój apartament w Warszawie, ponieważ w kraju bywają bardzo często. Ostatnio nabyli także posiadłość na Majorce.

Anna Lewandowska odpoczywa w domu na Majorce

Anna i Robert majówkę spędzili w Hiszpanii. Małżonkowie zostali przyłapani przez paparazzi na wspólnym spacerze na bulwarach. Trzymali się za ręce i nie szczędzili sobie czułości, a dla paparazzi był to okazja do zrobienia im kilku zdjęć. Zagraniczna prasa niemal natychmiast doniosła o tym, że Lewandowscy rozglądają się za własną willą na Majorce. Miała ich zainteresować posiadłość o powierzchni 12000 metrów kwadratowych i 411 metrach powierzchni mieszkalnej znajdująca się w spokojnej okolicy. Dom miał być warty aż 3,5 miliona euro.

Informacje te zdementowała przedstawicielka Roberta Lewandowskiego, informując, że piłkarz jeszcze nie dokonał transakcji, a jedynie oglądał razem z żoną dom. Zdaje się jednak, że znaleźli dla siebie idealne miejsce w Hiszpanii, ponieważ trenerka od kilku dni chwali się cudownymi zdjęciami z pobytu na Majorce. Wiadomo, że towarzyszy jej tam również jej przyjaciółka Paulina Krupińska, oraz córeczki Klara i Laura.

Ania dodała w sieci już kilka kadrów, na których mogliśmy zobaczyć nie tylko obłędne widoki, ale także wspaniały kamienny taras ozdobiony bujną roślinnością. Na jej profilu można dostrzec także, że tuż przy pięknym tarasie znajduje się wspaniały basen, w którym chętnie spędzają czas jej córeczki. Za plecami gwiazdy rozciąga się cudowna panorama na góry. Trzeba przyznać, że widoki, które od kilku dni pokazuje Lewa, zapierają dech w piersiach. Zdjęcia w naszej galerii.


Anna i Robert Lewandowscy kupują nowy dom? Screen: Diario de Mallorca 

Anna i Robert Lewandowscy kupują nowy dom? Screen: Diario de Mallorca 

Anna Lewandowska w domu na Majorce

Anna Lewandowska w domu na Majorce

Anna Lewandowska dom na Majorce

Anna Lewandowska dom na Majorce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×