Anna Lewandowska ma pamiątkę na ciele po drugiej ciąży. To wcale nie są rozstępy

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska na Instagramie zdradziła sekret swojego ciała po drugiej ciąży. Co stosowała, żeby tak dobrze wyglądać? Jaka pamiątka jej została?

Anna Lewandowska w maju została mamą po raz drugi. Wraz z Robertem powitali na świecie córkę, Laurę. Dumny tata jako pierwszy pochwalił się tym faktem w sieci, a internauci ruszyli z gratulacjami. Dziewczynka wkrótce skończy pięć miesięcy. Rośnie jak na drożdżach, czego dowodem jest zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie Ani.

Anna Lewandowska o sylwetce po drugiej ciąży

Lewandowska w krótkim czasie po porodzie wróciła do aktywności w sieci. W mediach społecznościowych udostępnia posty, którymi motywuje internautów do zmiany życia na lepsze. Ruszyła z wyzwaniem, w którego ramach nie tylko zachęcała do ćwiczeń, ale także podawała przepisy na smaczne, zdrowe dania.

Ania wraz z obserwatorkami jej profilu w mediach społecznościowych wracała do formy. To udało się jej błyskawicznie, czego dowodem są zdjęcia, które udostępnia w sieci. Okazuje się, że trenerka nie tylko ma płaski brzuch, ale także nie ma żadnych rozstępów.

Dowodem jest post, który udostępniła na swoim Instastory. Zdjęcie powstało na końcówce drugiej ciąży. Gwiazda pozuje w lustrze, uwagę przyciąga jej brzuch, który jest gigantyczny. W opisie zdradza, że przez wiele tygodni stosowała kosmetyki marki Phlov, które sprawiły, że teraz wygląda idealnie.

Pozostał jej jeden mankament:

Brak rozstępów po ciąży. Kosmetyki stosowałam przez całą ciążę i stosuje do dziś. Jedna zmiana skórna – to małe przebarwienie na twarzy.

Anna Lewandowska o sylwetce po ciąży

Anna Lewandowska o sylwetce po ciąży

Warto wspomnieć, że Ania jest podwójną mamą. Po raz pierwszy została nią w 2017 roku, gdy powitała na świecie Klarę. Laura przyszła na świat trzy lata później. Pierwszy poród dla trenerki był trudny, drugi okazał się o wiele szybszy i znacznie mniej bolesny.


Anna Lewandowska o sylwetce po ciąży

Anna Lewandowska o sylwetce po ciąży

Anna Lewandowska z Laurą

Anna Lewandowska z Laurą

Anna Lewandowska - zdjęcie z córkami

Anna Lewandowska - zdjęcie z córkami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×