Anna Lewandowska zdradziła, że przytyła w ciąży. Komentarz Roberta wygrał internety

Robert Lewandowski i Ania Lewandowska

Robert Lewandowski i Ania Lewandowska

Robert i Anna Lewandowscy już za dwa miesiące po raz drugi zostaną rodzicami. Trenerka, co jakiś czas chwali się na Instagramie nowymi zdjęciami. Można zauważyć, że jej brzuszek wyraźnie się powiększa, a co za tym idzie waga ani idzie w górę. Co o tym wszystkim  myśli piłkarz? Jak reaguje na jej dodatkowe kilogramy?

Annie Lewandowskiej sprawności fizycznej może pozazdrościć niejedna kobieta. Pomimo zaawansowanej ciąży, nie zwalnia tempa i wciąż udziela się na treningach oraz organizuje obozy. Naturalne jest jednak, że jej obecny stan wpływa na sylwetkę. Gwiazda przyznała się do dodatkowych kilogramów. Pod jednym z jej najnowszych zdjęć napisała, jak reaguje na nie przyszły tata.

Ile Anna Lewandowska przytyła w ciąży?

Od czasu pierwszej ciąży, trenerka wciąż jest zasypywana pytaniami o aktywności w tym stanie. Przyszłe mamy chcą wiedzieć na co mogą sobie pozwolić, a co jest w tym czasie niewskazane. Podczas drugiej ciąży Anna Lewandowska również stara się doradzać kobietom. Zaproponowała ćwiczenia dla kobiet w ciąży, a także poradziła, kiedy po urodzeniu dziecka zacząć się ruszać.

To naturalne, że tematy okołociążowe są mi bardzo bliskie. ZAWSZE BYŁY… Teraz mam większą śmiałość i chętnie dzielę się z Wami moją wiedzą, dyskutuję na argumenty i poznaje Wasz punkt widzenia.
NA BLOGU KOLEJNE POSTY: Czy można trenować w ciąży na plecach? ZAGLĄDAJCIE.

Odpowiadając na jedno z najczęściej zadawanych pytań:
TAK, do aplikacji @diet_training_by_ann w najbliższym dojdą treningi dla kobiet w ciąży. Będę celować w MARZEC.
Jeśli natomiast zależy Ci na treningach „teraz i tu” sięgnij po moją PŁYTĘ, która cieszy się ogromnym powodzeniem. Pytacie również o dietę w ciąży – aplikacja takiej nie posiada, ale tu też mam dla Was praktyczne rozwiązanie: do codziennego menu z appki dorzuć dodatkowy posiłek w II a przede wszytskim w III trymestrze – propozycje wybierz z appki. Ważne! Kiedy zacząć trening PO ciąży? Po CC jest to 12 tygodni, a po porodzie naturalnym ok 6 tyg (po konsultacji z lekarzem). Mamuśki! Duuużo siły i zero stresów, nie dajcie się prowokować, szanujcie tem szczególny czas i dbajcie o siebie.
Wasza Ann

View this post on Instagram

To naturalne, że tematy okołociążowe są mi bardzo bliskie????????????.ZAWSZE BYŁY… Teraz mam większą śmiałość i chętnie dzielę się z Wami moją wiedzą, dyskutuję na argumenty i poznaje Wasz punkt widzenia. NA BLOGU KOLEJNE POSTY: Czy można trenować w ciąży na plecach? ➡️ZAGLĄDAJCIE. ⬇️⬇️⬇️ ➡️Odpowiadając na jedno z najczęściej zadawanych pytań: TAK, do aplikacji @diet_training_by_ann w najbliższym dojdą treningi dla kobiet w ciąży. Będę celować w MARZEC. Jeśli natomiast zależy Ci na treningach „teraz i tu” sięgnij po moją PŁYTĘ, która cieszy się ogromnym powodzeniem????. ➡️Pytacie również o dietę w ciąży – aplikacja takiej nie posiada, ale tu też mam dla Was praktyczne rozwiązanie: do codziennego menu z appki dorzuć dodatkowy posiłek w II a orzede wszytskim w III trymestrze – propozycje wybierz z appki???????????? ➡️Ważne! Kiedy zacząć trening PO ciąży? Po CC jest to 12 tygodni, a po porodzie naturalnym ok 6 tyg (po konsultacji z lekarzem). Mamuśki! Duuużo siły i zero stresów, nie dajcie się prowokować, szanujcie tem szczególny czas i dbajcie o siebie. Wasza Ann ❤ #pregnancy #pregnantworkout #7monthspregnant #mom #annalewandowska #HealthyPlanByAnn

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

Oczywiście zdjęcie spotkało się z ogromnym odzewem. Pod postem pojawiło się wiele gratulacji i komplementów na temat wyglądu trenerki w ciąży. Fani byli bardzo ciekawi, tym ile przytyła Anna i czy w ogóle przytyła w ciąży.

Wyglądasz fantastycznie! Czy Ty cokolwiek przytyłaś? Hihi zazdroszczę Ci tego słońca i wypoczynku każda kobieta w ciąży powinna mieć w pakiecie taki wyjazd w ciepłe kraje

Oczywiście Anna bardzo chętnie na to pytanie odpowiedziała. Dowiedzieliśmy się także, jak Robert reaguje na dodatkowe kilogramy Ani.

Mój kochany mąż mówi: jedź należy Ci się  i o nic się nie martw. Kocham. A co do przytycia… Od momentu wejścia w III trymestr… Zaczęło się  przodem może i tak nie widać, ale bokiem..

Przypomnijmy, że Lewandowscy spodziewają się prawdopodobnie drugiej córeczki. Taką wieść ogłosiła babcia Klary. To nie jedyny zbliżający się poród w rodzinie, gdyż siostra Roberta również jest w ciąży.


Anna, Robert i Klara Lewandowscy – Sylwester 2019

Anna, Robert i Klara Lewandowscy – Sylwester 2019

Anna Lewandowska w ciąży i Robert Lewandowski – Gala Mistrzów Sportu 2020

Anna Lewandowska w ciąży i Robert Lewandowski – Gala Mistrzów Sportu 2020

Anna Lewandowska w ciąży. Ma duży brzuszek

Anna Lewandowska w ciąży. Ma duży brzuszek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×