Ciężarna Anna Karczmarczyk wyleciała do tropików i pokazała swoje krągłości w pełnej krasie. Pierwszy raz odsłoniła swój imponujących rozmiarów brzuszek

Anna Karczmarczyk

Anna Karczmarczyk

Anna Karczmarczyk odpoczywa w Grecji, o czym poinformowała na Instagramie. Przy okazji pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Termin porodu zbliża się wielkimi krokami.

Anna Karczmarczyk w 2018 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Wyszła za mąż za Pascala Litwina, którego poznała na planie Tańca z gwiazdami. Początkowo tę radosną nowinę trzymała w tajemnicy. Po czasie potwierdziła ją w social mediach, gdzie opublikowała przepiękne zdjęcia. Pochwaliła się nie tylko romantycznymi kadrami, na których pozowała z małżonkiem, ale także dekoracjami, które ozdobiły salę.

Aktorka w marcu ogłosiła, że razem z Pascalem sprawdzą się w nowej roli – rodziców. Opublikowała przepiękne zdjęcie, na którym pozuje z ukochanym. Widać już spory brzuszek:

Oni są moją siłą. Czekamy na Ciebie kruszynko!

Anna Karczmarczyk w Grecji eksponuje krągłości

Chociaż Karczmarczyk nie zdradziła płci i imienia dziecka, stara się być w stałym kontakcie z fanami. Prowadzi konto na Instagramie i co jakiś czas udostępnia nowe treści. Niedawno pochwaliła się podróżą, w którą wybrała się tuż przed porodem. Aktorka i jej mąż polecieli do Grecji, gdzie ładują akumulatory do dalszego działania.

Niedawno gwiazda udostępniła przepiękne, czarno-białe zdjęcie. Przyszła mama pozuje na leżaku. Ma na sobie białą koszulę, którą połączyła ze słomkowym kapeluszem i przeciwsłonecznymi okularami. Uwagę przyciąga jej brzuch – jest pięknie zaokrąglony.

Później pochwaliła się kolejnym zdjęciem z wyjazdu. Zastąpiła koszulę zwiewną sukienką, którą połączyła z płaskimi butami. Na ramiona zarzuciła chustę. W podpisie nawiązała do swojego stanu:

Podróże w pakiecie.

Internauci nie pozostawili wpisów bez reakcji. Komplementują wygląd przyszłej mamy. Piszą, że ciąża jej służy:

  • Piękne. Ile ładniejsze zdjęcie przyszłej mamy niż te z wymuskanych sesji.
  • Piękne ty i piękne relacje z podróży. Wspaniałego odpoczynku.
  • Pięknie, bardzo ładne klapki na tych długich, zgrabnych nogach!

Trudno się z nimi nie zgodzić. Anna Karczmarczyk wygląda świetnie.


Anna Karczmarczyk pokazała ciążowe krągłości

Anna Karczmarczyk pokazała ciążowe krągłości

Anna Karczmarczyk pokazała ciążowe krągłości

Anna Karczmarczyk pokazała ciążowe krągłości

Anna Karczmarczyk pokazała ciążowe krągłości

Anna Karczmarczyk pokazała ciążowe krągłości

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×