Anna Karczmarczyk jest w ciąży. Pokazała piękne zdjęcie z mężem. Brzuszek już bardzo widoczny

Anna Karczmarczyk jest w ciąży

Anna Karczmarczyk jest w ciąży

Anna Karczmarczyk podzieliła się na Instagramie radosnymi nowinami. Razem z mężem, Pascalem Litwinem zostaną rodzicami. Aktorka jest w ciąży! Pochwaliła się już sporym brzuszkiem. Zobaczcie.

Anna Karczmarczyk znana jest wszystkim fanom Na dobre i na złe oraz Za marzenia. W kinie pojawiła się jako Alicja w głośnym  filmie Galerianki. Dwa lata temu wyszła za mąż, a cała ceremonia odbyła się w wielkiej tajemnicy i bez udziału mediów.

Małżonkowie poznali się podczas programu Danicing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 5, którego Pascal Litwin był producentem. To była miłość od pierwszego wejrzenia. W 2016 roku zakochani zaręczyli się, a dwa lata później w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół wzięli ślub. Już po ceremonii pokazali zdjęcia z uroczystości w sieci.

Ania jest aktywna w social mediach i konto na Instagramie prowadzi już od długiego czasu, jednak rzadko pokazuje prywatne zdjęcia. Profil traktuje jako miejsce do promowania swoich zawodowych projektów, a trzeba przyznać, że realizuje ich całkiem sporo. Czasami zdarza jej się zrobić odstępstwo od reguły i pokazuje fragmenty codzienności. Jakiś czas temu małżonkowie kupili nowe mieszkanie. Umowę podpisali na kilka dni przed wybuchem pandemii. Bardzo się cieszyła z własnego kąta, chociaż przerażał ją remont.

Tydzień przed wybuchem pandemii podpisałam kredyt na mieszkanie – trochę niefart, ale do jego zakupu zbierałam się kilka ładnych lat !
A co się działo po drodze… ho ho ho… by wieść „dorosłe” życie trzeba mieć nerwy ze stali… Wracając do meritum… mieszkanie odebrane, a przed nami kolejne wyzwanie – wykończenie (łatwo nie będzie)… trzymajcie kciuki, żebyśmy nie zwariowali – napisała na Instagramie Ania.

Jednak to nie koniec rewolucji w życiu pary. Karczmarczyk właśnie pochwaliła się, że jej rodzina się powiększy.

Anna Karczmarczyk jest w ciąży

Gniazdko już uwite, więc naturalną koleją rzeczy było w przypadku Ani, że zapragnie dziecka. Właśnie na jej Instagramie pojawił się post, w którym przekazała szczęśliwe nowiny. Na zdjęciu pozuje razem z mężem. Widać już spory brzuszek.

oni są moją siłą 🤍 czekamy na Ciebie kruszynko! -napisała.

Póki co aktorka nie zdradziła terminu porodu, ani płci maluszka. Pod postem Anny pojawiło się mnóstwo gratulacji.


Anna Karczmarczyk jest w ciąży

Anna Karczmarczyk jest w ciąży

Anna Karczmarczyk

Anna Karczmarczyk

Anna Karczmarczyk

Anna Karczmarczyk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×