Anna Cieślak i Edward Miszczak dodali pierwsze wspólne zdjęcie. Pozują razem przy choince: „Z najlepszymi życzeniami”

Edward Miszczak i Anna Cieślak

Edward Miszczak i Anna Cieślak

Anna Cieślak dodała pierwsze wspólne zdjęcie z Edwardem Miszczakiem. Miała ku temu szczególny powód z okazji zbliżających się świąt.

Informacja o związku Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka zelektryzowała media. Para przez długi czas nie potwierdzała spekulacji kolorowej prasy, do ostatniej chwili trzymając w napięciu zainteresowanych ich życiem. Dopiero w sierpniu wszystko oficjalnie stało się jasne. Aktorka i dyrektor programowy TVN pobrali się.

Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka bez wątpienia zasługuje na miano ślubu roku. Sakramentalne „tak” wypowiedzieli w Kolegiacie św. Anny w Krakowie. Towarzyszyło im 200 osób. Wśród nich nie brakowało nazwisk znanych z pierwszych stron gazet. W ceremonii i weselu udział wzięła cała plejada gwiazd. W szczególnym momencie nowożeńców wspierały takie osobistości jak MonikaOlejnik, Katarzyna Kieli, Agnieszka Woźniak-Starak czy Kuba Wojewódzki.

Małżonkowie doskonale potrafią oddzielić życie prywatne od spraw zawodowych. Wystarczy przypomnieć, co Ania mówiła krótko po ślubie w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Wydaje mi się, że zrobiliśmy wszystko, żeby tym wydarzeniem podzielić się przede wszystkim ze sobą. Współbyć w tym dniu i z naszymi najbliższymi, którzy towarzyszą nam od lat i to było po to. Oczywiście mamy świadomość tego, że przede wszystkim Edward i ja też, od kilkunastu lat jesteśmy osobami publicznymi, ale mam nadzieję, że to medialne zainteresowanie nami pociągnie państwa do tego, żeby zobaczyć czym Edward zajmuje się na co dzień, bo jest przede wszystkim cudownym kreatorem, wizjonerem i człowiekiem, który potrafi pracować w zespole wieloosobowym.

Anna Cieślak i Edward Miszczak dodali pierwsze wspólne zdjęcie

Cieślak i Miszczak doskonale zdają sobie sprawę z zainteresowania, jakie nieprzerwanie od lat towarzyszy ich relacji. Zakochani postanowili wykorzystać swoją popularność do szlachetnego celu. 15 grudnia na Instagramie aktorki pojawiło się ich pierwsze wspólne zdjęcie, jakie zdecydowali się sami upublicznić. Nie bez powodu. Anna i Edward zachęcają internautów do udziału w licytacji pomalowanej przez nich bombki.

Świąteczna ozdoba to nie tylko prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy uwielbiają tę parę, ale przede wszystkim możliwość wsparcia Fundacji Hospicyjnej z Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC. O szczegółach akcji poinformowała Anna:

Związek Fundacji Hospicyjnej z Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC ma charakter szczególny. Jej powstanie wyniknęło z konieczności wsparcia pierwszej placówki paliatywno-hospicyjnej na Pomorzu. Obecnie pod jednym szyldem istnieją: Dom Hospicyjny dla dzieci i dorosłych przy ulicy Kopernika 6 z 33 łóżkami, Hospicjum Domowe dla Dorosłych, opiekujące się około 80-100 chorymi, Poradnia Opieki Paliatywnej, Hospicjum Domowe dla Dzieci, w którym opieką otoczonych jest około 30-40 najmłodszych pacjentów oraz Hospicyjna Opieka Perinatalna. To właśnie dla nich organizujemy kwesty, akcje charytatywne, mozolnie pozyskujemy sponsorów, a także prowadzimy działania 1-procentowe. Cel jest jeden: stworzenie Hospicjum warunków, by mogło wykonywać podstawowe zadanie – otaczać troskliwą opieką możliwie największą liczbę przewlekle i terminalnie.

Cieślak poinformowała, że licytacja bombki na Allegro już się rozpoczęła. Zainteresowanych zachęcamy do udziału – link tutaj. Licytacja zakończy się 17 grudnia. W chwili pisania artykułu cena startowa wynosi 275 złotych.

W opisie aukcji możemy przeczytać:

Wierzymy, że czas Świąt Bożego Narodzenia to szczególny moment w roku, gdy pragniemy dzielić się dobrem. Dlatego zapraszamy do udziału w charytatywnej licytacji bombki, którą pomalowali dla nas z sercem – Anna Cieślak znana i ceniona aktorka teatralna i filmowa wraz z mężem Edwardem Miszczakiem dziennikarzem radiowym  i telewizyjnym, dyrektorem programowym TVN.

Taka bombka może być unikatowym prezentem pod choinkę lub ozdobą świątecznego stroika. Serdecznie zachęcamy do udziału w licytacji!

Prosimy o dokonywanie wpłat za bombkę bezpośrednio po wygraniu licytacji. Tak, aby bombka trafiła pod choinkę lub na świąteczny stroik zwycięzcy aukcji przed Wigilią Bożego Narodzenia 24.12.2021.

Anna swój komentarz para skwitowała bożonarodzeniowym pozdrowieniem dla internautów:

Z najlepszymi życzeniami.

W komentarzach nie brakuje słów podziwu dla gestu małżonków oraz zachwytów nad nimi. W galerii znajdziecie zdjęcie Miszczaka i Cieślak przy choince w pełnej okazałości.


Zrzut ekranu 2021-12-15 o 23.15.45Zrzut ekranu 2021-12-15 o 23.15.51
Edward Miszczak i Anna Cieślak na pierwszym wspólnym zdjęciu

Edward Miszczak i Anna Cieślak na pierwszym wspólnym zdjęciu

Komentarze

 • Ania Z pisze:

  Niech każdy żyje swoim życiem i pozwoli żyć innym.Wesolych świąt życzę i wielu pokładów życzliwości dla bliźnich

 • Zenek pisze:

  Z nim to nawet za 1000000 USD niedalo by się. Niech odda pieniądze Polakom za FOOZ i stanie przed sądem za to !!!

 • Gość pisze:

  To jest po prostu nie smaczne 🥴

 • Gość pisze:

  Oni do siebie pasują jak drzwi w lesie

 • Ewa pisze:

  Ojciec z córką

 • Anna pisze:

  Życzę wszystkim Wesołych świąt. Dlaczego piszecie obrzydliwe komentarze. Nikt nie przeżyje za nikogo życia. Każdy jest kowalem własnego życia. Jedni kochają zwierzęta, inni osoby tej samej płci. Tyle nienawiści życzę magii świąt, niech zagości Miłość w każdym sercu.

 • GośćMania pisze:

  No,chyba lepszy od Ibisza,odmłodzonego od stóp do głów. To jest mężczyzna,a nie troki od kaleson.

  • GośćBolek pisze:

   Dobre,to jest gruby portfel.Męższczyzny nie widzę tylko dziadka.Zresztą to jej sprawa,niech nie dziwią się nieprzechylnymi komentarzami skoro wystawiają się .

 • Gość pisze:

  W tym świecie jest naprawdę bardzo ciężko znaleźć odpowiedniego partnera na życie. Młodzi mężczyźni często są jak takie dzieci specjalnej troski. Albo skoncentrowani za bardzo na sobie, albo maminsynki. Wygodni, umówi się taki z dziewczyną ale ty przyjedź do niego. W kawiarni zapłać za siebie i jeszcze drzwi przed takim otwórz. Chcieli by mieć kobietę ale tylko w łóżku, bo w życiu to nie ma dla niej miejsca. Nie chcą brać żadnych zobowiązań na siebie. Albo przepycha się taki z tobą przed lustrem. I tak można by naprawdę długo wymieniać. Myślę, że są jednak gdzieś jacyś wartościowi, ale jest ich niewiele. Mogliby przywrócić obowiązkową służbę wojskową to być może pomogło by to co niektórym nabrać męskości.