Szukaj

Anita Werner już po zaręczynach. Narzeczony wygadał się w sylwestrową noc

Anita Werner

Anita Werner

Anita Werner od jakiegoś czasu jest szczęśliwie zakochana. Gwiazda spotkała na swojej drodze Michała Kołodziejczyka. Jej ukochany przez przypadek zdradził, że są już po zaręczynach. Co za nowiny!

Anita Werner jest jedną z czołowych gwiazd stacji TVN. Gwiazda od lat prowadzi program informacyjny Fakty, oraz Fakty po faktach na antenie TVN 24. Od niemal dwóch dekad regularnie przedstawia Polakom najważniejsze informacje z kraju i ze świata. Chociaż wszyscy doskonale znają ją z ekranów swoich telewizorów, to jej życie prywatne poniekąd stanowi tajemnicę.

Dziennikarka nigdy nie zabiegała o to, żeby być na okładkach gazet i rzadko zwierzała się w wywiadach ze swojej prywatności. Starała się grubą kreską oddzielać pracę od prywatności. Niedawno jednak wszystko się zmieniło. Gwiazda jest zakochana, dzięki czemu postanowiła nieco uchylić rąbka tajemnicy. Prezenterka Faktów po śmierci swojego długoletniego partnera nie chciała się z nikim wiązać. Na jej drodze pojawił się Michał Kołodziejczyk, który na nowo pomógł jej uwierzyć w miłość. Ukochany prezenterki również jest dziennikarzem i dyrektorem Canal+ Sport. Po raz pierwszy zadebiutowali jako para podczas gali Telekamery 2019. Ostatnio pojawili się razem na okładce magazynu Viva i udzieli wywiadu, w którym opowiedzieli o początkach znajomości.

Anita Werner już po zaręczynach

Ukochany Anity postanowił na kilka godzin przed końcem roku podsumować mijające miesiące. Na Instagramie opublikował dziewięć zdjęć cieszących się największą popularnością wśród jego obserwatorów. Okazuje się, że na wszystkich jest razem z Anitą. W opisie zawarł jedno słowo, które wywołało lawinę komentarzy. Nazwał dziennikarkę narzeczoną.

Wychodzi na to, że w 2020 roku udało mi się wypromować moją narzeczoną. Cieszę się, moim zdaniem może zrobić karierę w mediach. Roku 2020 byłeś łaskawy. Bliscy są zdrowi, praca jest super, recenzje i sprzedaż naszej książki przerastają oczekiwania. Tylko podróży mało. Będzie dobrze. Życzenia na Nowy wyślę po północy.

Jak na razie zakochani oficjalnie nie potwierdzili swoich zaręczyn, ale my już im gratulujemy i czekamy na pierwsze informacje o ślubie.


Anita Werner w bikini

Anita Werner w bikini

Anita Werner z partnerem na okładce Vivy!

Anita Werner z partnerem na okładce Vivy!

Anita Werner z partnerem

Anita Werner z partnerem

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Chłop chyba po pijaku się oświadczył i ciągle na rauszu jest.ciekawe co będzie jak wytrzeźwieje i zobaczy narzeczona trzeźwym okiem i bez makijażu.bedzie następny głośny powrót do kawalerskiego stanu.buhahaha

  • Gość pisze:

    Kto w tym związku ma jaja bo trudno ocenić.po ubiorze też nie ma co sądzić bo wiadomo co teraz na świecie.haha

  • Gość pisze:

    Ona wyglada jak chłop ,a może jest po operacji !! Jest brzydka i długa

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×