Ania Wyszkoni zabrała córkę na Eurowizję Junior 2019. Pola to jej klon. Wyrosła na piękną dziewczynkę

Ania Wyszkoni z Viki Gabor i córką Polą

Ania Wyszkoni z Viki Gabor i córką Polą

Trudno w to uwierzyć, ale Ania Wyszkoni czaruje swoim głosem już od 20 lat. W tym czasie nie tylko nagrała wiele przebojów, ale także doczekała się dwójki dzieci. Do tej pory jednak zazwyczaj trzymała je z dala od świata show-biznesu. Lecz Eurowizja Junior 2019 sprawiła, że to się zmieniło!

Ania Wyszkoni stojąc na scenie dzieli się ze słuchaczami nie tylko swoim talentem, ale także emocjami. Jest artystką otwartą – w wywiadach nie unika odpowiedzi na pytania dotyczące jej życia prywatnego, chętnie mówi o dzieciach: prawie 18-letnim już dzisiaj Tobiaszu, którego ma z małżeństwa z Adamem Pigułą oraz o 7-letniej Poli, która jest owocem jej związku z Maciejem Durczakiem. Lecz ma jedną żelazną zasadę – swoje pociechy trzyma z daleka od świata show-biznesu.

Zobacz: „Czy ty sięgnęłaś dna totalnego?”. Ania Wyszkoni w ogniu krytyki! Poszło o… nową „Szansę na sukces”

Jak wygląda córka Ani Wyszkoni?

Piosenkarka dość szybko zauważyła, że jej córka ma talent. Dwa lata temu na łamach Faktu wyznała:

Moja 5-letnia córka Pola jest małą kopią mnie. Lubi tańczyć, lubi śpiewać, naśladuje mnie. Nawet robi nam koncerty w domu! Może będzie małą wokalistką! Ja też tak zaczynałam, czyli od koncertów dla rodziców.

[wp_quiz id=”475″]

Ale nawet, gdyby Pola bardzo chciała, to jej sławna mama raczej nie zgodziłaby się na to, by dziewczynka wzięła udział np. w programie The Voice Kids. Bo piosenkarka chce ją trzymać z dala od tego świata tak długo, jak tylko się da. Dlatego nigdy nie zabiera jej na żadne imprezy branżowe, nawet na swoje koncerty – zrobiła to chyba tylko raz, ale tylko w drodze wyjątku.

Zobacz: 37-letnia Ania Wyszkoni w Opolu 2017 pokazała się prawie nago! Takiej kreacji nie powstydziłaby się Joanna Krupa!

Teraz jednak się ugięła i obie pojawiły się na konkursie dziecięcej Eurowizji w gliwickiej Arenie. Być może Pola tak jej „wierciła dziurę w brzuchu”, że nie miała wyjścia. Wszak dla niej taka wielka impreza musiała być nie lada gratką. Tym bardziej, że Pola na co dzień mieszka wraz z rodzicami daleko od Warszawy, bo aż pod Poznaniem.

Ania Wyszkoni z córką i Viki Gabor – Eurowizja Junior 2019

Ania Wyszkoni z córką i Viki Gabor – Eurowizja Junior 2019

Co jednak ciekawe, na samej obecności na imprezie się nie skończyło. Artystka bowiem zapozowała ze swoją latoroślą i Viki Gabor na ściance, a dziewczynka wcale nie była onieśmielona błyskiem fleszy – wprost przeciwnie. Możliwe więc, że u boku piosenkarki rośnie nowa gwiazda i kiedyś jeszcze razem wystąpią na scenie.


Ania Wyszkoni z córką i Viki Gabor – Eurowizja Junior 2019

Ania Wyszkoni z córką i Viki Gabor – Eurowizja Junior 2019

Anna Anna Wyszkoni z córką, Viki Gabor

scena z: Wiktoria Gabor, Anna Wyszkoni, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Pola Durczak – córka Ani Wyszkoni

Pola Durczak – córka Ani Wyszkoni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×