Szukaj

Lewandowscy od rana świętują 4. urodziny Klary. Jest piękny tort i luksusowy prezent. To spełnienie marzeń każdej małej księżniczki

Anna Lewandowska urodziny Klary

Anna Lewandowska urodziny Klary

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami zdjęciami z urodzin Klary. Nie zabrakło wielu pięknych momentów. Rodzice przygotowali dla czterolatki kilka niespodzianek.

Anna Lewandowska od wielu już lat robi karierę w show-biznesie. Razem z Robertem Lewandowskim stanowią jedno z najpiękniejszych małżeństw show-biznesie. Trenerka i piłkarz dogadują się znakomicie, co udowodniają w każdej kolejnej publikacji, która pojawia się w ich social mediach.

Małżonkowie starają się tak dopasować swoje bardzo napięte grafiki, by cieszyć się jak największą ilością czasu we dwoje. W minioną majówkę, po raz pierwszy od 13 lat udało im się spędzić razem długi weekend. Nadarzającą się okazję wykorzystali, by razem z córeczkami wybrać się na Majorkę. Paparazzi przyłapali ich podczas romantycznego spaceru po miejscowym bulwarach. Trzymali się za ręce i uwieczniali piękne momenty na zdjęciach.

Zakochani robią nie tylko światową karierę, ale doskonale spełniają się także jako rodzice. Doczekali się dwóch uroczych córeczek. Starsza z nich, Klara, świętuję dzisiaj swoje 4. urodziny. Za kilka dni roczek będzie celebrowała mała Laura.

4. urodziny Klary. Zdjęcia z przyjęcia

Chociaż małżonkowie od początku starają się chronić wizerunek swoich pociech, to w ostatnim czasie zaczęli publikować więcej zdjęć, na których możemy zobaczyć twarze dziewczynek. Ku uciesze internautów nie brakuje kolejnych postów z udziałem Klary i Laury, ponieważ ich mama dzieli się z fanami najważniejszymi momentami z życia córeczek.

Tak też jest również dzisiaj, gdy Klara ma swoje wielkie święto. Już od wczoraj trwały przygotowania do jej 4. urodzin. Dzisiaj od samego rana rodzina świętuje wyjątkowy dzień. Nie zabrakło oczywiście pięknego tortu z jednorożcem, oraz cudownych dekoracji i prezentów.

Ania podzieliła się kadrami, na których możemy zobaczyć, jak jej córeczka zareagowała na niespodziankę przygotowaną przez rodziców. Widać, że dziewczynce spodobał się piękny domek dla lalek, który dostała w prezencie. Dumna mama złożyła też piękne życzenia w imieniu swoim i Roberta.

Klarcia! 4.Żebyś zawsze miała odwagę spełniać swoje marzenia. Żebyś zawsze wiedziała, że możesz osiągnąć WSZYSTKO, co tylko sobie zaplanujesz. Zawsze będę dmuchać w Twoje skrzydła. Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!

W komentarzach nie brakuje oczywiście życzeń dla małej solenizantki. My również się do nich przyłączamy i życzymy Klarze wszystkiego najlepszego.

Zdjęcia z przyjęcia w naszej galerii.


Klara Lewandowska 4. urodziny

Klara Lewandowska 4. urodziny

Klara Lewandowska 4. urodziny

Klara Lewandowska 4. urodziny

Klara Lewandowska 4. urodziny

Klara Lewandowska 4. urodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×