Szukaj

Anna Lewandowska jest gotowa na 4. urodziny Klary. Przygotowała cudny tort, dom zapełniły jednorożce, a prezent zapiera dech

4. urodziny Klary Lewandowskiej

4. urodziny Klary Lewandowskiej

Anna Lewandowska w relacji na Instagramie pokazała przygotowania do 4. urodzin Klary, które dziewczynka obchodzi 4 maja. Dom zapełniły jednorożce, a tort i prezent zapierają dech.

Klara Lewandowska urodziła się 4 maja 2017 roku. Jest pierwszym dzieckiem Roberta i Anny Lewandowskich. Jej rodzice dokładają wszelkich starań, żeby miała jak najlepsze warunki rozwoju. Zapewnili jej naukę języków obcych, dziewczynka uprawia sport, a jej pokoik jest pełen zabawek edukacyjnych.

Wiadomo także, że jest najwierniejszym kibicem swojego znanego taty. Od niemal roku sprawdza się także w roli starszej siostry, bo na świecie pojawiła się Laura.

Ania Lewandowska późnym wieczorem 3 maja pokazała na Instagramie przygotowania do urodzin córeczki. Czas szybko płynie, a Klara skończy 4 lata. W jaki sposób uszczęśliwią ją rodzice?

Anna Lewandowska pokazała przygotowania do 4. urodzin Klary

Anna Lewandowska udowodniła, że kariera zawodowa może iść w parze z życiem rodzinnym. W 2013 roku wyszła za mąż za Roberta Lewandowskiego. Razem wychowują dwie córki – Klarę, która jutro będzie miała urodziny i Laurę, która lada moment skończy roczek.

Już od jakiegoś czasu kolorowa prasa donosi, że Lewandowscy szykują bal dla córek. Miała być to wspólna impreza, z tortem z jednorożcem dla starszej, a z Calineczką dla młodszej córki. Z relacji z przygotowań, która pojawiła się wieczorem 3 maja na Instagramie Ani wynika, że zgadza się, póki co tylko pierwsza z informacji – Klara będzie miała wymarzone ciasto.

Do tego dom zaroił się od jednorożców. Będzie też balonik z cyfrą oznaczającą wiek solenizantki. Anna pokazała też prezent, który przyszykowali z Robertem dla swojej pierworodnej. Jest to piękny, ogromny domek dla myszek, wykonany z ekologicznych materiałów. Oj, już sobie wyobrażamy ten pisk radości, kiedy Klara się jutro obudzi i zobaczy te wszystkie cuda!

W duchu ekologii mają także być utrzymane pozostałe prezenty. Party donosiło, że Lewandowscy poprosili gości o to, żeby wstrzymali się z prezentami, a jeśli już koniecznie chcą uszczęśliwić ich córkę, to wskazane są zabawki edukacyjne, plastik wykluczony.

Plastikowe nie wchodzą w grę, bo Ania przywiązuje wagę do ekologii i stara się też, by pokoje jej córek były utrzymywane w minimalistycznym stylu – móił informator magazynu.

Już się nie możemy doczekać relacji z jutrzejszej zabawy. Może Ani uda się nagrać reakcję Klary na przygotowane niespodzianki?


4. urodziny Klary Lewandowskiej - przygotowania

4. urodziny Klary Lewandowskiej - przygotowania

4. urodziny Klary Lewandowskiej - przygotowania

4. urodziny Klary Lewandowskiej - przygotowania

4. urodziny Klary Lewandowskiej - przygotowania

4. urodziny Klary Lewandowskiej - przygotowania

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Tandeta jeszcze raz tandeta zdjecia kiepskiej jakości, każde dziecko ma urodziny i dzieciom rodzice je wyprawiają na tyle ile mogą i nie chwalą sie tym w necie i gdzie tylko pójdzie. Totalna tandeta

  • Viki pisze:

    Ja tez bym takie chciała urodziny ,luksusowe

  • Gość pisze:

    Na drewniane zabawki nie kazdy może sobie pozwolić więc niech już nie przesadzaj z ta ekologia. Poza tym plastik też się segreguje

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×