Aneta Kręglicka zaskoczyła nową fryzurą: „Takiej raczej mnie nie znacie”. Znacznie krótsze włosy zachwyciły fanów

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka postawiła na zmiany. Gwiazda zaprezentowała się fanom w nowej fryzurze i zebrała sporo komplementów. Jak wygląda po metamorfozie?

Aneta Kręglicka wielką sławę zyskała dzięki swojej nietuzinkowej urodzie. Pozwoliła jej ona zaistnieć w show-biznesie, a dzięki niej zdobyła także trzy zaszczytne tytuły: Miss Polonia, Miss Świata i I Wicemiss International. Udział w tych wydarzeniach otworzył jej furtkę do sławy. Nie mogła się wręcz opędzić od kolejnych propozycji pracy. Po wielkim sukcesie kilka kolejnych lat spędziła w Stanach Zjednoczonych, gdzie współpracowała z jedną z największych agencji modelek. Zrealizowała wiele projektów, a po powrocie do kraju poświęciła się działalności charytatywnej. Założyła własną fundację i poświęciła się rodzinie.

W 1998 roku wyszła za reżysera Macieja Żaka. Pomimo że o trwałą relację w świecie gwiazd bardzo trudno to tych dwoje udowodniło, że można zbudować silny związek wolny od skandali. Małżonkowie do dzisiaj stanowią zgrany team i wspólnie wychowali swojego jedynego syna Aleksandra, który jest niezwykle przystojny.

Aneta Kręglicka zmieniła fryzurę

Aneta Kręglicka przez lata swojej obecności w show-biznesie niewiele eksperymentowała z wyglądem. Nie można się jej dziwić, ponieważ nie miała powodu, by coś w sobie zmieniać. Zawsze zachwycała urodą, stylem i smukłą figurą. Na przestrzeni lat stała się inspiracją dla wielu Polek. Chociaż ostatnio nie była już tak aktywna i stroniła od blasku fleszy, to zdecydowanie nie pozostawiła swoich fanów.

Cały czas bardzo prężnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie dzieli się kadrami z domowego zacisza. Dzisiaj postanowiła pochwalić się nową fryzurą. Gwiazda pokazała się w naturalnym wydaniu. Do tej pory znaliśmy ją jedynie w prostych włosach, z dłuższą grzywka zaczesaną na bok a okazuje się, że z natury są one dosyć mocno kręcone, a przez to wydają się być znacznie krótsze.

Dawno obiecany post o włosach. Takiej raczej mnie nie znacie, z natury jestem zakręcona. Takie jest moje domowe i wakacyjne emploi. Inne, to proste włosy z grzywą lubianą, ale też czasami krytykowaną. Pytanie, dlaczego zakrywa pani zawsze jedno oko pojawi się pewnie jeszcze nie raz. No cóż, sceptyków już uprzedzałam, że w tej kwestii nic się nie zmieni, muszą się przyzwyczaić, bo ja tak lubię i już
A więc loka kręcę naturalnie, włosy po myciu delikatnie ugniatam palcami na mokro i suszę bez użycia suszarki.

Aneta zebrała sporo komplementów za swój powrót do naturalnie kręconych włosów.

  • Pięknie w każdej wersji.
  • Bardzo sexy.
  • Uwielbiam w każdej stylizacji.
  • Zmysłowo i pięknie.

A jak Wam się podoba Aneta w takiej wersji?


Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×