Aneta Kręglicka pochwaliła się przystojnym synem i jego dziewczyną. Wszystko na tle cudnych alpejskich widoków

Aneta Kręglicka z synem

Aneta Kręglicka z synem

Aneta Kręglica bardzo rzadko pokazuje w social mediach swoich najbliższych. Czasem jednak robi wyjątek. Tym razem pokazała zdjęcie z rodzinnego urlopu w Szwajcarii. Na fotografii możemy podziwiać jej syna, Aleksandra z dziewczyną. Zobaczcie.

Aneta Kręglicka większości Polaków kojarzy się z tym, że zdobyła trzy najważniejsze tytuły piękności – Miss Polonia, Miss Świata i I Wicemiss International. Konkursy te otworzyły jej drogę do wielkiej kariery. Nie mogła narzekać na brak zawodowych propozycji, jedną z nich był nawet występ na konkursie Eurowizji. Kilka lat spędziła w Stanach Zjednoczonych. Współpracowała tam z największą agencją modelek, realizując różnego rodzaju projekty. Po powrocie do Polski założyła własną fundację oraz skupiła się na życiu rodzinnym.

Kręglicka w show-biznesie obecna jest od 1989 roku. Niedawno skończyła 55 lat, ale cały czas zachwyca figurą, urodą i dziewczęcym urokiem, za który podziwiają ją inne kobiety. Jej urokowi uległ w 1998 roku reżyser Maciej Żak. Zakochani do dzisiaj stanowią bardzo zgodne małżeństwo i razem wychowali swojego jedynego syna – Aleksandra.

Chociaż modelka często pojawia się na salonach, to o jej życiu prywatnym nie wiadomo zbyt wiele. Ujawnia tyle, ile sama uzna za stosowne. Social media nie pękają w szwach od zdjęć jedynego dziecka Kręglickiej, ale ostatnio zrobiła wyjątek i kiedy opublikowała zdjęcia z urlopu w Szwajcarii, na niektórych z nich pojawił się Aleksander.

Aleksander Żak: kim jest syn Anety Kręglickiej?

Aleksander Żak przyszedł na świat w 2000 r. O swoim jedynym dziecku Aneta Kręglicka powiedziała w jednym z wywiadów, że ma skonkretyzowane plany na przyszłość:

Robi piękne zdjęcie, ładnie rysuje, gra na pianinie, ale jest zdeklarowanym przyszłym biznesmanem. My w ogóle jesteśmy rodziną, w której każdy myśli o swoich projektach biznesowo, ale artystycznie.

Po maturze, kiedy szukał uczelni dla siebie, jego mama powiedziała w Dzień Dobry TVN:

Matura to jednak jest przeżycie. A teraz Alek startuje na różne europejskie uczelnie. Jak już gdzieś się uda dostać, to chciałabym, żebym dostał w kość. Bardzo chcę, żeby wyleciał z gniazda, bo daje mi popalić. W domu ma wszystko podstawione pod nos i jest do tego przyzwyczajony.

Kiedy jednak już było wiadomo, że wyprowadzi się do Paryża, byłą Miss Świata ogarnęła nostalgia:

Paryż wrzesień 2019. Ten rok, to u mnie wiele emocji. Teraz, kolejny szczególny moment, mój syn wyfruwa z domu. Mam mieszane uczucia, cieszę się i smucę jednocześnie. Ale cóż, taka kolej rzeczy więc…leć wysoko – napisała na Instagramie.

Aneta Kręglicka pokazała syna z jego dziewczyną

Od wyfrunięcia Aleksandra z rodzinnego gniazda mijają prawie dwa lata. Młodzieniec świetnie sobie radzi, a jego mama pęka z dumy. Właśnie korzystają ze wspólnego czasu w pięknie ośnieżonych Alpach. Wybrali się na narty do Szwajcarii. Zdjęciami z odpoczynku Kręglicka dzieli się z fanami na Instagramie. Nie zabrakło fotografii z synem gwiazdy. Tym razem jednak pozuje ze swoją dziewczyną. To pierwsze takie zdjęcie, które udostępniła Aneta.

Family Holiday. Andermatt Gemsstock, super góra, dosyć wymagająca, szczególnie czarna. Fajne miejsce na Freeride. Na jednym z moich zdjęć widać, jak ktoś wspina się, aby zaraz poza trasą ruszyć w dół. Nieźle!!! Trafiliśmy na piękną pogodę więc mamy dużą radochę. Miasteczko też cute – napisała.

Młodzi ludzie wędrują uliczkami urokliwego miasteczka, trzymając się za ręce. Relacja jest raczej poważna, skoro Aleksander zdecydował się spędzić wakacje z ukochaną w towarzystwie swojej rodziny. Wspaniale, że Kręglicka i jej najbliżsi znaleźli czas na wspólny wypoczynek.


Syn Anety Kręglickiej - Aleksander Żak

Syn Anety Kręglickiej - Aleksander Żak

Syn Anety Kręglickiej - Aleksander Żak z dziewczyną

Syn Anety Kręglickiej - Aleksander Żak z dziewczyną

Aneta Kręglicka na urlopie w Szwajcarii

Aneta Kręglicka na urlopie w Szwajcarii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×