Piasek nabija się z Andrzeja Dudy w „TzG”. Cała Polska usłyszała pełne szydery słowa o chorobie

Andrzej Piaseczny, Andrzej Duda

Andrzej Piaseczny, Andrzej Duda

Andrzej Piaseczny w 4. odcinku Tańca z gwiazdami 12 zakpił ze słów ojca prezydenta Andrzeja Dudy. Co powiedział wokalista?

Ojciec prezydenta Andrzeja Dudy, Jan Duda, w rozmowie z Newsweekiem stanął w obronie uchwały anty-LGBT i podkreślił, że akty agresji wobec osób LGBT w Polsce są wyolbrzymiane. Dużo większym zagrożeniem według profesora są popularne obecnie twierdzenia o możliwości wyboru płci.

Czynniki kulturowe to efekty promowania tych [homoseksualnych – red.] skłonności. Po prostu homoseksualizm jest w znacznym stopniu zjawiskiem zaraźliwym. Twierdzenie, że płeć to jest kwestia wyboru, które staje się u nas modne, utrudnia dzieciom rozwój psychofizyczny – mówił.

Jego słowa wywołały wielką burzę w mediach. Został nawet nominowany do Biologicznej Bzdury Roku 2021 przez twórcę strony To tylko teoria. Z jego teorii zakpił także Andrzej Piaseczny w 4. odcinku Tańca z gwiazdami.

Taniec z gwiazdami 12. Andrzej Piaseczny kpi ze słów ojca prezydenta

Andrzej Piaseczny od wielu lat jest obecny w polskim show-biznesie. Regularnie koncertuje, a także tworzy nowe piosenki. Niedawno wydał płytę 50/50. Pojawiły się na niej utwory, które powstały we współpracy z innymi artystami. Przy okazji dokonał głośnego coming outu i przyznał się do tego, że jest gejem.

Piosenkarz spełnia się nie tylko jako wokalista, ale także dzieli się swoimi doświadczeniami z innymi. Pojawiał się na antenie Telewizji Polskiej, gdzie był trenerem w popularnych programach. Przez kilka sezonów gościł w The Voice of Poland, potem w The Voice Senior. Od niedawna jest związany z Polsatem i jest jednym z jurorów Tańca z gwiazdami. Andrzej Piaseczny miał mocny debiut przed kamerami. Gdy wszedł do studia, natychmiast zażartował z Telewizji Polskiej:

Z przyzwyczajenia poszedłem do innego studia, ale tamta telewizja postawiła barykady, więc jestem – zażartował.

Przypomnijmy, że w budynku ATM, gdzie jest nagrywany Taniec z gwiazdami, mieści się również studio The Voice d Poland. W czwartym odcinku tanecznego show z kolei zakpił ze słów wspomnianego już Jana Dudy. Kiedy Izabela Janachowska zapowiedziała Andrzeja Piasecznego i nazwała go ekspertem od miłości, ten natychmiast odparował.

Nie wiem, czy państwo wiecie, od wczoraj w internecie krąży nieśmiała teza pewnego naukowca, że ode mnie można się czymś zarazić. Otóż można się zarazić… wysokimi notami dla uczestników – powiedział.

Jak widać, Piasek coraz odważniej pozwala sobie w formacie.


Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12

Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12

Andrzej Piaseczny — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Andrzej Piaseczny — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wszyscy zmieniali by innych,a naprawianie świata, trzeba zacząć od samego siebie. Ot, cała prawda……

 • Gość pisze:

  Jak można wypisywać takie bzdury? Jak może człowiek posiadający tytuł profesora takie bzdury gadać, wstyd!!!!!To jakiś Matrix, nie wierzę, gdzie ją żyję. Brawo Piasek!!!!!!!!!! A czy głupota jest zaraźliwe??????

 • Gość pisze:

  Pozdrawiam Ewę, od której nie można się zarazić i Piaska.

 • Gość pisze:

  Bycie gejem zrobilo sie modne moj drogi. I to u coraz mlodszych dzieci. Najpierw „udaja” bo to jest cool, a potem same nie wiedza kim sa 🙁

 • Gość pisze:

  Panie Duda, pójdź Pan się uczyć.

 • Gość pisze:

  Panie Andrzeju mniej polityki i szyderstwa a więcej merytoryki, oraz mniej wpływanie poprzedniego pracodawcy , przecież dostawał Pan za te pracę pieniądze

 • Gość pisze:

  Czy ten program jest polityczny czy rozrywkowy – Panie Piasek teraz to jest demokracja bo wszyscy ludzie tacy jak pan mogę mówić o tym głośno – a wcześniej się nie dało ? Więc niech pan nie atakuje ludzi i wykonuje swoją pracę .

 • Gość pisze:

  Jak się panu nie nudzi, wciąż to samo, żenujące, a myślałem że jest pan bardziej inteligentny, przykre to co pan wyprawia.

 • Gość pisze:

  Wy wszyscy,którzy tu piszecie. Obrażacie ludzi. Nie macie widocznie czym się zająć. Atakujecie, wyrzucacie z siebie tony nienawiści. Pokażcie się. Pokażcie swoje twarze. Powiedzcie to samo, co piszecie nie ukrywając się. Jesteście słabi, tchórzliwi i zapewne bardzo nieszczęśliwi. Zajmijcie się sobą. Nie szkoda Wam energii? Nie stajecie się od tego lepsi,bogatsi ani szczęśliwsi. Chcecie podbudować swoje ego? To złudne,zapewniam. Zastanówcie się nad swoim życiem i dajcie żyć innym. Nie tak, nie tędy, jak można być tak okrutnym. Jak można wylewać z siebie tyle jadu. Nigdy nie zrozumiem. Obserwuję zjawisko hejtu i nie jestem w stanie ogarnąć go rozumem. A już tym bardziej sercem. To boli.

 • Gość pisze:

  RE: EMJA, Nie musisz głosić swojego heteroseksualizmu, bo masz go wypisanego na czole.

 • Gość pisze:

  RE: Gościu Marianie, wiedzę sprzed czterdziestu lat to Pan do lamusa włoży i pójdzie się uczyć.

 • Gość pisze:

  Czy pan p się słyszy masakra

 • Gość pisze:

  Żenujący jest ten pan ostatnio

 • Gość pisze:

  Tak to jest jak się nie wie do czego które organy służą. Piasek kochający inaczej

 • Gość Jadwiga pisze:

  Piaskowi poprostu odwala

 • Gość pisze:

  Piaskowi poprostu odwala.

 • Gość pisze:

  Absolwent średniej szkoły muzycznej w Kielcach,która praktycznie jest zwykłą zawodówka powinien przestać robić wyklady co jest naukowe ,a co nie,bo nie ma pojęcia o czym mówi.

  • Gość pisze:

   O czym ty piszesz, głupcze? Piaseczny jest po studiach, ale nawet gdyby nie był, to nie widzę problemu, żeby wyśmiać bzdurne teorie, głoszone przez ojca Prezydenta RP.

 • Oj pisze:

  Piasek tracisz w oczach wielu. Lepiej było jak się nie przyznawałeś, co do swojej orientacji. Przystopuj, bo twoje wypowiedzi zaniżają twoja ocenę.

  • Gość pisze:

   W moich oczach zyskal, za odwage bycia soba i osmieszanie bzdur jakie zostaly wypowiedziane przez ojca prezydenta. Jesli to jest prawda co mowi Stonoga, ze corka prezydenta wychowala sie w ich domu jako jego siostra to doszlo tam do pomieszania rol. Wszystko w domu tego pana profesora z jego osobliwymi teoriami.

 • Gość pisze:

  Według mnie ten cały jego homoseksualizm jest naciągany. Widać gołym okiem że robi to dla sławy i pieniędzy. Oj sława bywa zgubna raz na szczyciea raz z impetem się spada na dno…. Co do opinii na temat polityki. Litości czy to program polityczny czy rozrywkowy. Za takie głupie gadki przestaje go oglądać

 • Ewa od której też można się zarazić?????? pisze:

  Jest fajny i tylko nie chce nikogo zarazić. Co nie, Piasek. Wielkie pozdro. W tym narodzie strach żartować, bo mało kto rozumie. Całuski Piasku.

 • Emja pisze:

  Piasek, pogódź się z tym że bycie gejem czy lesbą to nie jest fizjologiczne, dopóki nie przyznałeś się że jesteś gejem lubiłam cię za wrażliwość, piękny głos, piosenki. Teraz politykujesz, atakujesz i to nie jest fajne. To że jesteś gejem twoja sprawa ,ja nie chodzę i nie głoszę wszem i wobec że jestem hetero.

 • Lucy pisze:

  Piasek!!! Zaczynasz się robić beznadziejny. Co to za żarciki niskiego lotu ??? Tak się czujesz upokorzony ze zniżasz się do poziomu ZERO. Obudź się bo spadniesz niżej od nich.

 • Gość pisze:

  Znow politykuje, co on chce osiągnąć, nie lubię juz go

 • Gość Marian pisze:

  Panie Piaseczny ogarnij się pan! Będziesz pan ośmieszał naukowe badania? Znane od wielu lat . Dowiedziałem się o nich na studiach 40 lat temu.

 • Kamila pisze:

  Piasek, to zenada. Coś mu w mózgu przeskocczylo. Chce być dowcipny. Niestety nie wychodzi.⁷

 • Gość pisze:

  Piasek, co z ciebie wyrosło? A tak cię lubiłam. Widać, że andropauza zaczyna doskwierać ci coraz bardziej.

 • GEl. pisze:

  iza malys, nie sztos tylko wielki drewniany kloc

 • Gość pisze:

  Oj Piasek. Szkoda gadać a jeszcze tak niedawno myślałam ze to fajny gość

 • Gość pisze:

  Iza Małysz sztos super taniec !

 • Gość pisze:

  Jak zostać profesorem, kiedy brak wiedzy jest galopujący?

  • Gość pisze:

   Panie Andrzeju homoseksualizm to grzech sodomski przez który idzie się do piekła lubię Pana i Pana piosenki niech się Pan ratuje i nawroci

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×